Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vajon haragszik még? Írjak...

Vajon haragszik még? Írjak neki vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

A fiú 15 éves lesz én 14 leszek suliba is beszélgettünk, de már csak MSN-en.....

Elmondtam neki a napokban hogy tetszik, aztán bunkó volt velem megkérdeztem hogy emiatt-e ilyen, de azt mondta hogy nem. Faggattam hogy mi miatt de elég dühös voltam rá, szóval nem örültem neki hogy nem mondja el és kezdtünk olyan szemetek lenni egymással, aztán itt hagyott (kilépett szó nélkül) de úgy nem veszekedtünk:/

Azóta megbántam, és szívesen írnék neki, de mindig én írok, most írjak neki? Nem nagyon merem mert ezek után amit bevallottam:/

Írjak neki vagy várjam meg hogy ő írjon?(ami szerintem nem fog bekövetkezni, és holnap évzáró)

14/L


2010. jún. 17. 15:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
19F vagyok, szerintem fog neki menni főleg ha jó barátok voltatok, akkor simán :) sok sikert :)
2010. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. jún. 18. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!