Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljak? Hagyjam a...

Most mit csináljak? Hagyjam a fenébe? :S

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akiről este álmodozni szoktam.:DD (tudomtudom: rossz úton jár az, aki álmokból épít fel várat, s közben elfelejt élni - dehát álmodozni muszáj :D)

De ha meglátok róla képeket, akkor olyan fura érzésem van, hogy nem kéne róla álmodoznom, mert beteges. xd Meg ha látom, akkor olyan érzés fog el, mintha tudná.

Hogy tudnék leszokni a róla való álmodozásról? Vagy hülye vagyok, és ne is érdekeljen, hogy milyen érzés fog el, ha látok róla egy képet?


2011. júl. 3. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,most hülyességet mondok,de keresd meg az okát ami kiváltja,én egyik este megnéztem az inception-t,s az kiváltott vmit,de aztán elmúlt xD
2011. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam álmodozni, de elérhető dolgokról, és akkor aszerint élek, hogy minél többet megvalósítsak belőle.

Leszokni pedig szerintem csak úgy tudsz, hogyha lépsz valamit, szóval közeledsz a srác felé( már hogyha az álmodban ez szerepel), és kialakul valami, akkor máris a régebbi álmodat éled:)

16/f

2011. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos, hogy beteges. Egyébként szeretnéd a srácot? Összeillenétek? Elképzelhető, hogy együtt járnátok? Ha igen, nyugodtan álmodozz. Egyre közelebb kerülsz ezáltal, hogy elérd a célod. Kitűzöl magad elé vmit, majd mint egy önbeteljesítő jóslat, megtörténik. Régen én is így álmodoztam a férjemről... :-)
2011. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Álmodozni márpedig jó. Csak mindig tudd, mi hol az álom és valóság határa :) Ami a legfontosabb: az, akiről álmodozol, általában nem létezik. Persze kivételek vannak. :) De legtöbbször olyan jellemvonásokkal ruházod fel, vagy olyan dolgokat mondatsz vele képzeletben, amik a valóságban nagyon távol állnak tőle. Minél jobban megismersz valakit, annál nehezebb beépíteni az álmaidba.

Egyébként leszokni róla nagyon könnyű - keresni kell valaki mást, akiről álmodozhatsz :)

Én a mai napig folyton álmodozom, de érdekes módon a férjemről nem szoktam. Ő mindig is itt volt nekem, nem kellett vágyakozni utána. De olyankor szidom rendesen a fantáziámat, amikor elképzelek valakit (akár egy könyvszereplőt, vagy valakit, aki szembe jött az utcán) és 10 perc után megjelenik az uram, vagy a jegygyűrűm a képben, és oda a jó kis álmodozás :)


Egyébként nem írtad hány éves vagy, de kamasz korban teljesen normális. Én meg nem bánom, hogy még nem nőttem ki belőle :)


25L

2011. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)

Valóban, minél jobban ismerem a fiút, annál nehezebb az álombeli fiúhoz igazítani. :D

14 éves vagyok.

2011. júl. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!