Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vajon haragszik még? Írjak...

Vajon haragszik még? Írjak neki vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

A fiú 15 éves lesz én 14 leszek suliba is beszélgettünk, de már csak MSN-en.....

Elmondtam neki a napokban hogy tetszik, aztán bunkó volt velem megkérdeztem hogy emiatt-e ilyen, de azt mondta hogy nem. Faggattam hogy mi miatt de elég dühös voltam rá, szóval nem örültem neki hogy nem mondja el és kezdtünk olyan szemetek lenni egymással, aztán itt hagyott (kilépett szó nélkül) de úgy nem veszekedtünk:/

Azóta megbántam, és szívesen írnék neki, de mindig én írok, most írjak neki? Nem nagyon merem mert ezek után amit bevallottam:/

Írjak neki vagy várjam meg hogy ő írjon?(ami szerintem nem fog bekövetkezni, és holnap évzáró)

14/L


2010. jún. 17. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Elmondtad, hogy tetszik és még ő bunkózik veled? Tudom, hogy nem fogod követni a tanácsom, de szerintem hagyd a fenébe! L27
2010. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szia, annyi éves koromban velem is történt hasonló. Kifejtettem a lánynak hogy én másként tekintek rá mint ő rám. A lány meg h ő annyira szégyenli magát, meg h tudta hogy ez lesz ha elmondja, nem kelett volna. Aztán annyiban maradtunk hogy mintha nem is mondott volna semmit, maradtunk ugyanolyan barátok mint régen. Csak annyiban volt érdekes hogyha pl mellémült elgondolkoztam azon hogy miért is ült mellém de ez mostmár egyértelmű 19 éves fejjel. Ma is barátok vagyunk éppúgy mint azelőtt h szerelmet valott. Sztem beszéld meg vele mert tuti h az a baja amit mondtál neki :) hogy MSN-en vagy élőben azt nemtudom sztem inkább MSN-en ott mégiscsak van lehetősége lereagálni a dolgokat és nem hirtelen válaszolni. . . Sok sikert F/19
2010. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
78%
Évzáró után megisztok valamit, és megbeszélitek, hogy akkor most mi is van.
2010. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. válaszoló lehet hogy igazad van, de állítólag nem ez volt a baja...

2.Köszi, de én előre megkértem hogy maradjon minden így bele is ment, és ez addig ment is amíg csak annyit mondtam hogy tetszett, de másnap nem bírtam és leírtam azt is hogy nem csak tetszeTT hanem tetszik is.....akkor még nem volt bunkó egyáltalán....de másnap olyan volt mintha le akart volna rázni.....de mentegetőzött hogy nem emiatt hanem más, ami nem tartozik rám stb.

Szerinted írjak neki akkor?

2010. jún. 17. 15:52
 5/12 A kérdező kommentje:
3. Annyi elég hogy szülők?Mert ez a válaszom......nem engednek:S
2010. jún. 17. 15:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nem, szerintem még mindig ne írj. Nem érdekes, hogy miért bunkó, szerintem egy férfi, főleg, ha tudja, hogy fontos egy lánynak, nőnek, a minimum, hogy ok nélkül (vmi miatt ami nem tartozik rád???) nem bunkózik. Sőt, ha semmi köze hozzád, akkor miért nem tud veled normálisan beszélni??? - feltetted már magadnak ezt a kérdést? Ha pedig nem hajlandó előtted ennyire fegyelmezni magát, magánéleti gondjai miatt, akkor tényleg kell neked egy ilyen hangulatember, tapintatlan pasi? Legyen eszed! Ne magyarázz be magadnak minden butaságot! Ha bunkó veled, a minimum, hogy ő szedi össze magát először és elnézést kér, nehogy még ezek után te rohanj utána! L27
2010. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom:S

Lehet hogy kicsit túloztam azzal hogy bunkó volt.....inkább úgy írnám hogy kevesebbet válaszolt,nem sokszor csak ritkán, és nem olyan volt mint szokott, hanem olyan lekezelő:S vagy ez pont egyenlő azzal hogy kijelentsem hogy bunkó??

Amúgy meg nem tudnék holnap a szemébe nézni úgy hogy tudom hogy ezek történtek, mert még így is tetszik......

2010. jún. 17. 17:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézzük másik oldalról, nevezheted bunkó helyett lekezelőnek, úgy jobb? Szerintem egykutya. Attól még tetszhet, de ha most futsz utána, akkor látni fogja, hogy veled bármit lehet. Nem csoda ha ezt teszed, a mai fiatal lányoknál senkiben nem látok büszkeséget, akármit meg lehet tenni velük, volt aki azért tartotta lovagnak a barátját, mert egy részeg estén felajánlotta, hogy ledugja a torkán az ujját, hogy megkönnyebbüljön. Mindenkinek másra van szüksége, és mások az igényei, a kérdés az, a tiéd mi. Ezt akarod? Keresd meg. Ha ennél többre vágysz, akkor várd ki, hogy eljöjjön! L27
2010. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Második vagyok :) szerintem írj neki nyugodtan, hiába hogy férfi az erősebb nem meg a többi kutyafüle. Hirtelen érte őt szerintem a vallomásod és nem tudja kezelni a helyzetet. Beszéljétek meg a dolgot, az a tiszta dolog :)
2010. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

19:21

De mit tehetnék istenem!:S a szerelem vakít és én szeretem!!

19/F (a második,nem emlékszem az időre:))

Köszi......írtam neki megbeszéltük hogy barátok, és úgy csinálunk mintha semmit sem mondtam volna.....Veled már történt ilyen azt írtad....menni fog neki hogy tényleg úgy csináljon mintha mit sem mondtam volna arról hogy tetszik?

Remélem még írsz!

2010. jún. 17. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!