Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetek ez ellen? (bunkók...

Mit tehetek ez ellen? (bunkók kíméljenek. )

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nagyon izzadok..volt már olyan is hogy a belebújós pulcsimon is ott volt a kerek folt ://.Tökre zavar, mert suliban letelik kb. az első óra és már nem emelhetem fel a kezem, ha nem akarok égni.

Dezodort használok, de akkkor is megtörténik.

Köszi a válaszokat, előre is :)


2010. máj. 1. 15:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nekem is ugyan ilyen..nagyon utálom áá nagyon kellemetlen..erre a válaszra én is kiváncsi lennék majd :S:S:S
2010. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ebben a melegben nem kéne belebújós pulcsit felvenni. Tegnap csak egy póló volt rajtam meg egy vékony hosszúnadrág, mégis beizzadt a se ggem.
2010. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, aztán vettem a gyógyszertárban egy alkoholos oldatot pár száz forintért, amivel minden este bekentem a hónaljamat és elmúlt, már alig izzadok. Solutio antisudorica a neve.:)
2010. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

a belebújóüs pulcsi még február-márciusban volt :)

tökjó hgy vannak sorstársaim :)

Utolsó válaszolónak nagyon köszi, kb. mennyibe került ez? Köszi mégegyszer!

2010. máj. 1. 15:20
 5/13 A kérdező kommentje:
az ár nem lényeges, köszönöm, most néztem meg :), kb. 400 ft :)
2010. máj. 1. 15:22
 6/13 anonim válasza:
van egy olyan szer, h Solutio Antisudorica. Ez egy folyadék, üvegcsében. Én is nagyon izzadok, akármit kenhetek magamra, nem használ. Az összes létező dezodort kipróbáltam, nekem csak a Solutio Antisudorica segített. Olcsó, 200 ft körül van, és tényleg jó
2010. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
jajj, most látom h már irták... na sebaj. :)
2010. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A solutio antisudorica tényleg hatásos
2010. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A solutio Antisudorica nekem is bevállt és még csak pár hete probáltam ki,nincs 500 Ft a készítmény,tájékoztatás nincs hozzá így leírom a tapasztalatomat.


Na fürdés után kell használni,én fülcucával bekentem a hójamat egy kicsit csípet,nem kell túl vastagon bekenni és pár másodperc alatt meg is száradt,ha nagyon csíp akkor hintőport tegyél miután megszárad.Reggel meg sima dezodort használj.


Nekem az első használat után már csak heti 1 szer kellett használni,szóval minden nap nem is kell.Úgy is látni fogod mennyire használ elsőre.Bármely felületen használhatod.Nekem elég ha hétvégén 1* használom és egész héten száraz vagyok.


Na most ha másodszorral nagyon csípne akkor hagyd megszáradni és pár percig hagyd fennt és ha elkezdene kipirosodni a hónajad akkor utána simán mosd le,illetve előbb probáld ki a hintőport és ha úgy is csíp,akkor mosd le,ne hogy nagyon kimarja.


Én már 27 éves vagyok és 11 éves korom óta szenvedtem ettől és sose gondoltam volna hogy ezt meg lehet oldani,de bevállt,Mindig tiszta víz voltam és most meg,tök jó érzés.


Remélem bejön neked is,sok sikert.

2010. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__77940..


Lássd hogy nem vagy egyedül,én vagyok az utolsó író és bemásolom neked,hogy hol találkoztam előszőr ezzel a szerrel itt is kapsz használati útmutatót.

Ja bocs 28 vagyok,csak fiatalítok magamon,nem rég még 27 voltam.

2010. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!