Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek ez ellen a borzasz...

Mit tehetek ez ellen a borzasztó kíváncsiság ellen? (bunkó válaszolók kiméljenek)

Figyelt kérdés

Annyira kíváncsi vagyok,hogy mi lesz szeptemberben(középiskolás leszek),hogy egyszerűen mennék már el innen..

Ballagás?Kirándulás?Bérmálkozás?Dolgozatok?Nem érdekelnek,mert én középiskolába akarok menni!Egyszerűen nem tudok a dolgomra koncentrálni,mert sokszor az jár a fejemben,hogy mi lesz,hogy lesz..pedig tudom,hogy egy idő után unalmas lesz és megfogom szokni.És már irigylem azokat,akik túl vannak az izgalmakon,én meg még itt szenvedek általánosban.Jó,maradnék is,mert azért velük mostmár több,mint 7,5+4 évet töltöttem el,és az nem kis idő+a felsős tanáraim némelyikéhez is már annyira ragaszkodok..2 ilyen tanár is van,akinek nem nyalok,csak folyton vagy ők hülyülnek az osztállyal,vagy mi kezdünk el velük hülyülni,de órán ugyanannyit követelnek meg minden.

MIT TEHETEK ez ellen a kíváncsiság ellen?És mit tehetnék a "jajj,de maradnék,de mennék is már" érzés ellen?Veletek is ez volt?o.O


2010. ápr. 6. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem nem volt így szerencsére.

Én csak azt tudom mondani, hogy élvezd az utolsó perceket, már úgysincs sok, mert ezek tényleg nagyszerű percek. Tölts még egy kis időt a mostani osztályoddal, tanárokkal, aztán egy nyarat a mostani barátaiddal, az lesz az igazi lezárása az általános iskolás éveidnek, aztán szeptembertől irány az új suli!

Bírd ki ezt a kis időt :)

2010. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lol.
2010. ápr. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van.. xD

Mondjuk beleszól az is, hogy ebből a suliból elegem van, b.nőm meg pont jön felénk suliba..:D 14/F

2010. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a tesóm olyan jó középsuliba került hogy hihetetlen.Egész nap azt csinálhatnak amit akarnak a tanar bese jön az órára ők meg telóznak ,püfülik egymást hülyéskednek a tanárokkal

pl.a tanárnak a táskájaba tettek egy szappant és mikor a tanar a tollat kereste a táskaban kivette a szappant es nem tudta hogy kerult ide a tesom meg mondja ''nem csak hazudsz de lopsz is te szemét''

barimó jo helyuk van ott mindenbol 4-5 a tesom mert szamologeppel szamolja ki a metekot

2014. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!