Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnák megérteni, hogy...

Hogy tudnák megérteni, hogy leszeretném szedni a szőrt a lábamról és a hónaljamról? 13/L

Figyelt kérdés

Szerintem már elég szőrös, de ők nem értik meg mert az ő korukban "még nem volt divat" [bár anyum kipróbálta 11 évesen].

Nyáron meg nem mehetek így el uszodába, meg hát elég ciki.

És ne mondjátok, hogy rossz szülők, mert nem azok, meg hogy csináljam meg titokban, mert már bocs, de sztem az nem normális ha egy 13 éves lány titkolózik a szülei előtt.


Köszi mindenkinek :)


13/L


2010. ápr. 18. 20:09
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Na, sikerült már anyuddal beszélni?
2010. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Még nem jött haza :D
2010. ápr. 26. 13:30
 43/53 A kérdező kommentje:
Végülis ma sikerült beszélnem vele, mert tegnap apu előbb ért haza mint anyu. Nagyon keveset kellett győzködnöm, megengedte!! :) Bementünk egy drogériába, és vettünk szőrtelenítőkrémet, aztán itthon leszedtük a lábszáramról és a hónaljamról :) :) Azt mondta, nem mondja meg apunak, majd ha akarja, tengeren észreveszi xD Úgyse tudja, mennyi szőröm volt =P
2010. ápr. 28. 17:36
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

Na végre!!!!!

Örülök, hogy sikerült és, hogy összeszedted a bátorságodat. A következő dolog a bikini volnal lesz, de ezek után az már biztosan könnyen fog menni.

És milyen érzés szőrtelennek lenni?

2010. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Tök jó :) Sokkal jobb, mint szőrösen =) A bikinivonal meg ráér nyárig :D Mert azt most még a legrövidebb naci is eltakarja :)
2010. ápr. 29. 12:53
 46/53 anonim ***** válasza:
hát én nem azt mondom h titkolózz,de lehetsz egy kicsit önállóbb,leborotválod ha azt szeretnéd,és utánna eldicsekedsz vele anyudnak h te most igy mennyivel obban érzed magad...meg én apummal sosem beszélnék ilyenről... :)
2010. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Már elég rég megoldódott a probléma :) Csak gondolom nem olvastál utána =D
2010. jún. 7. 18:45
 48/53 anonim ***** válasza:
jah bocsi,igen valóban nem volt kedvem mind az 5 oldalt végig olvasni :) de érdekelne hogy végül hogyan oldotad meg :)
2010. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

Nem baj :D

Hát ültünk az autóban, és látom, hogy anyumnak le van borotválva a lába [azért borotválta le, mert szóltam neki, hogy így elég durván néz ki-mivel a harisnya lesúrolta a többi szőrét és hát...:D], és akkor mondtam neki, hogy már nekem is jó lenne mert elég durva [itt megmutattam neki a szőreimet :P], meg, hogy mindenki csinálja :D

Beleegyezett, és elmentünk szőrtelenítőkrémet venni :) És azóta szőrtelenítek :)

2010. jún. 8. 13:11
 50/53 anonim ***** válasza:
tökjó :)
2010. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!