Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnák megérteni, hogy...

Hogy tudnák megérteni, hogy leszeretném szedni a szőrt a lábamról és a hónaljamról? 13/L

Figyelt kérdés

Szerintem már elég szőrös, de ők nem értik meg mert az ő korukban "még nem volt divat" [bár anyum kipróbálta 11 évesen].

Nyáron meg nem mehetek így el uszodába, meg hát elég ciki.

És ne mondjátok, hogy rossz szülők, mert nem azok, meg hogy csináljam meg titokban, mert már bocs, de sztem az nem normális ha egy 13 éves lány titkolózik a szülei előtt.


Köszi mindenkinek :)


13/L


2010. ápr. 18. 20:09
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Ja, mind2töknek köszönöm, csak utolsóé még nem volt ott, mikor rákattintottam a komment küldésére :D
2010. ápr. 23. 21:03
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerül a szüleiet meggyőznöd, akkor nyugodtan használj borotvát (eleinte). Utánna áttérhetsz az epillátorhoz, vagy a gyantához. Az epillátor azért jobb, mert csak egyszeri kiadás. Amúgy a borotválástól nem erősödik meg a szőr! Ez tévhit! Amikor kezd kinőni a bőr ből és még nagyon rövid akkor tűnik erősnek. Ezt a férfiak arcszőrzetéhez tudnám hasonlítani. Amikor leborotválják, utánna kb 2-3 nap múlva nagyon szúrósak, de utánna ismét puhul, ahogy hosszabb lesz. És azért sötét, mert a fény, nap még nem szívta ki. Én a lábamon elég későn keztem a szőrt szedni, mert nekem vékony volt, alig látszott (pláne nyáron). Aztán egy téli napon valamiért megtettem, epillátorral. A hónaljamat és a bikini vonalat egy időben kezdtem el borotválni. Azt azóta 2-3 naponta meg is teszem, mert zavar. Szerintem a férfiaknak való eldobható borotva a legjobb (Pl: BIC, Gilette). Próbáltam a nőit is, de az nem vált be annyira.

Apudat tényleg nehéz lesz meggyőzni, elöttem már leírták, hogy miért.

2010. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
32%
21,00 nak irnám, hogy a borotvától igenis erősebb lesz a szőrzet és még sűrűbb is és sűrűbben és gyorsabban is nő. És ha "csak úgy látszik" akkor is. Én próbáltam már mindent.. És tudom. De érezhető és szemmel határozottan látható a különbség borotválkozás és pl gyantázás után.
2010. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Utolso: [link]
2010. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
30%

Mi a francér kérsz tőlük engedélyt????Látod hogy reménytelen eset menj el kozmetikushoz és gyantáztasd le ha otthon megkérdezik mmiért csináltad mond meg nekik, hogy mer már nem vagy pici babuci és már szeretnél tetszeni a pasiknak:D

meg azért mert így nem mersz felvenni honalj alá érő felsőt meg rövidgatyót/szoknyát

2010. ápr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

HGát te nem vagy komplet xD. Minek kell ezt megkérdezni? Én is 13 éves vagyo és tavaly kezdtem el borotválni a hónaljam+lábam. Anyámtól 1x nem kértem engedélyt...Csak észrevette. Akkor megkérdezte és mondtam, hogy ja. ennyit erről. Most ez nem olyan mint a tetkó vagy a pc. Azt oké, meg kell kérdezni. De ezt minek? Te tested, nem? Rajtad nő, nem? Azt kezdesz vele amit akarsz, mert a tied. Ez HÜLYESÉG, hogy ezt is meg kell kérdezni. Egyszerűen megfogod magad és amikor fürdesz megteszed. Mellesleg meg, reménytelen dolog...Veszett ügy, ha már így állnak hozzá. JHa meg megteszed mit tesznek? Talán leordítják a fejedről a hajt, hogy ezt hogy meretd? Akkor emg vissza lehet nekim vágni egy eygszerű mondtattal. Hogy "Az én testem, az én szőrőm így azt teszek vele amit akarok. Különben is, már érdekelnek a pasik és ez így olyan ciki". Aztán ennyi.

Amúgy ha te az a fajta jó ksilány vagy hát csak fűzd őket, de hülyeség! Én mondjuk lázadób típus vagyok...


Üdv: Genna

2010. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam, h lesznek olyan válaszok, h ck tedd meg... De tökmind1, em nem reménytelen helyzet, mert elég késői, meg 1etlen gyerek vagyok, szal nagyjából mindent megengednek :D

Aki meg normálisan válaszolt, annak nagyon köszönöm!! :) Em meg anyu mondta 1x h ha majd X is borotválkozik, akkor majd nekem is lehet, és hát megtudtam, h X mindenét szőrteleníti :) Szal majd megmondom neki xD

2010. ápr. 24. 20:58
 38/53 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg, hogy zavar. Az én szüleim is öregek, anyám nem borotválja a hónalját, de nekem simán megengedte, csak közölte, hogy nagyon szúrni fog (egyébként nem szúrt xD). Egyébként én Veet krémet használtam, ez volt otthon, és nekem nem nagyon erősödött tőle.

Szerintem nem rosszak a szüleid, csak ugye ma már más a világ, mint régen. Én anyám se értette, a hónaljam minek akarom, apámnak meg nem mondtam meg így külön, de gondolom rájött azóta.

Sok szerencsét. :)

2010. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Köszi!! :)

Én anyum sem borotválja a hónalját, a lábat is pedig csak nyáron :S

Na, majd sztem hétfőn beszélek vele, v vmikor mikor apu nem lesz itthon, mert először mindenképp anyuval akarom megbeszélni. Szurkoljatok nekem! :D

2010. ápr. 24. 23:15
 40/53 A kérdező kommentje:
Válaszok jöhetnek még :)
2010. ápr. 25. 15:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!