Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnák megérteni, hogy...

Hogy tudnák megérteni, hogy leszeretném szedni a szőrt a lábamról és a hónaljamról? 13/L

Figyelt kérdés

Szerintem már elég szőrös, de ők nem értik meg mert az ő korukban "még nem volt divat" [bár anyum kipróbálta 11 évesen].

Nyáron meg nem mehetek így el uszodába, meg hát elég ciki.

És ne mondjátok, hogy rossz szülők, mert nem azok, meg hogy csináljam meg titokban, mert már bocs, de sztem az nem normális ha egy 13 éves lány titkolózik a szülei előtt.


Köszi mindenkinek :)


13/L


2010. ápr. 18. 20:09
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Krémről is beszéltem már velük :S
2010. ápr. 20. 20:11
 22/53 anonim ***** válasza:

tegnap 21:45 vagyok.

én szorítok neked:)

mondd meg anyudnk,hogy mindegy,hogy melyik módszerrel,de te nagyon szeretnéd:)

én pl. ugy "tüntettem,hogy tavaly egésznyáron nem vettem fel rövid gatyát,csak egyszer egyszer amikor leszedtem a szőrt a lábamról:Danyum meg nem bírta.xĐezért is engedte meg most:D

2010. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. ápr. 21. 13:47
 24/53 anonim ***** válasza:
nincs olyan h túl korai, mert ha egy lánynak szőrös a lába, az 10,20,30,stb évesen is ugyanúgy ciki. én anyukád helyében inkább vennék neked egy epilátort,és megmutatnám h kell használni!!! és ne borotvával próbálkozz mert csak még erősebb lesz.
2010. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hát epilátort szerintem, első alkalomra nem nagyon kapnák xD De ha pl gyantával próbálkoznák [majd ha sikerül őket rávennem, mert sikerülni fog :P, tengeren nem akarok hülyének kinézni], akkor az nem fog fájni, mivel első alkalom, és még erős, meg hosszú :D, és a hideggyanta meg a meleggyanta között mi a különbség?

2010. ápr. 21. 21:12
 26/53 anonim ***** válasza:
Annyi sokan reagáltak már tt, hogy akár meg is mutathatnád a szüleidnek a válaszokat... hátha!?
2010. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Ma volt a suliban kórus fellépés, és a szoknyám csak térd alá ér, szal alatta látszottak a szőrszálaim, és anyu látta mennyire zavar engemet, mert nem akartam világos színű harisnyát felhúzni xD Szal asszem alakulgat... :)
2010. ápr. 23. 19:59
 28/53 anonim ***** válasza:

Figyu, apukádat ne akard meggyőzni mert ő férfi és teljesen más szemmel látja a dolgokat mint egy nő. Ráadásul szerintem ő azt hiszi hogy te már azért akarod magad szőrteleniteni mert tetszeni akarsz a fiúknak, és talán erre érti hogy még túl korai. De ha nem igy van akkor sem fog megérteni mert ezek amolyan női dolgok.

Anyukádnak is megmondhatod ezt hogy apukád ezt nem értheti mert ő férfi. Talán igy jobban arra sarkallod hogy melletted álljon a dologban.

Az igaz hogy a borotva után vastag és fekete szőreid lesznek.. én elsőre a gyantát javasolnám, nem házilag, hanem kozmetikussal!!! Mert azt nem kell csak max havonta csinálni és igy azért jobb lenne neked egyenlőre.

Egyébként pedig én megértem hogy a beleegyezésüket várod , de amúgy a te tested a te szőrőd, te szégyenkezel miatta. Én egyszerűen leszedném , az sem biztos hogy észrevennék, ha meg igen, nem fognak csinálni semmit, mert nem egy olyan dolog ami ártalmas. Kezdesz nőiesedni és talán nekik még nehéz ezt elfogadni hogy a pici lányukból már kezd nagylány lenni. Erről van itt szó szerintem.

2010. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mar, a borotvalastol nem erosodik a szorzet, csak azert mondjak ezt, mert az teny, hogy mikor a borotvalt szor no vissza, akkor erosebbnek latszik, de csak azert van, mert az elvagott vastag resze bujik ki a bor alol, de egyebkent nem vastagabb vagy sotetebb, mintha gyantaznad. Egyebkent azert is mondjak, mert sokan fiatal tizenevesen kezdik, es akkor persze, hogy sotetedik, de amugy is sotetedne, ha nem borotvalnak, ez normalis.
2010. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!! :)
2010. ápr. 23. 21:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!