Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnák megérteni, hogy...

Hogy tudnák megérteni, hogy leszeretném szedni a szőrt a lábamról és a hónaljamról? 13/L

Figyelt kérdés

Szerintem már elég szőrös, de ők nem értik meg mert az ő korukban "még nem volt divat" [bár anyum kipróbálta 11 évesen].

Nyáron meg nem mehetek így el uszodába, meg hát elég ciki.

És ne mondjátok, hogy rossz szülők, mert nem azok, meg hogy csináljam meg titokban, mert már bocs, de sztem az nem normális ha egy 13 éves lány titkolózik a szülei előtt.


Köszi mindenkinek :)


13/L


2010. ápr. 18. 20:09
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

4.: Mondtam, hogy ilyet ne írjatok, mert szeretném, ha ők is beleegyeznének.

5.: Hát igen, csak anyu most meggondolta magát, mert apu nem akarja :S

6.: Igen, tudom, de nem ehhez nem lennék lusta, csinálnám 2naponta, ha a borotválás mellett döntenék.

7.: Igen, gondolkodtam a gyantán is, csak most elég erős, meg elég sok van, úgyhogy gondolom fájna, ezért azt gondoltam ki, hogy legelőször leborotválom/szőrtelenítőkrémezem, aztán másodjára már gyantával :)


Ja, és köszi mindenkinek! :)

Holnap megpróbálok beszélni velük erről, először szintén anyuval kezdem, aztán majd apuval :D

2010. ápr. 18. 21:17
 12/53 anonim ***** válasza:
68%
Jobb lenne akkor már epilálni, a borotva már elsőre is rossz a lábon. A hónaljadat meg borotváld le simán, de most komolyan, mitől vagy ennyire betojva? leborotválod és szevasz. SEMMI nincs ebben, aztán mit csinálnad anyádék ha meglátják, elvernek? Hagyjál már. A szőrtelenítés bizonyos helyeken nőknél alap dolog, az igényesség egy formája. Anyádék ha erre igénytelenek, ne add be a derekad, borotváld le és kész, neked így tetszik, így kényelmes. A te magányügyed. Attól, hogy ők a szüleid, nem kell minden egyes dolgot az orrukra kötni, majd rájössz magadtól is.
2010. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

Ok, kösz :D

na mind1, nyárig még van idő, szal majd vmikor azért beszélek velük erről,

2010. ápr. 19. 12:36
 14/53 anonim ***** válasza:
100%

tegnapi 20:17-es vagyok.

hát akkor tényleg ne vond be a kollégákat.:D

Amugy apud nem érti ezt.:Dő nem nő.mondd meg neki,hogy attól még,hogy ő férfi és neki ez tök mind1 attól még te lány vagy és neked ez igenis gáz,hogy tiszta szőr vagy.:)

amugy szerintem ha leülsz anyuddal dumálni,hogy téged ez iszonyuan zavar,akkor biztos megérti.:)

2010. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Fú, hát remélem is :)

Csak most nem tom h menjek oda hozzájuk, először tuti anyuval kell beszélnem, de sztem megengedik majd még nyárig, csak most apu nem tom mért nem akarja pont ezt, mert különben meg mindent megengednek. hajvasalás-ami még káros is, sminkelés, meg úgy öltözködöm ahogy akarom [mmint nincs olyan h ne legyen ki a hasad, stbstb...]


Na, majd ha végre lesz vmi akkor írok :) szoritsatok =)

2010. ápr. 19. 21:48
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Én 14 éves vagyok.lassan 15,és már 2 éve borotválom a lábam,(hónaljamat már az előtt is).Nem kértem engedélyt rá anyától,eszembe se jutott hogy megkérdezzem,de nagyon jó ,hogy te kéred tőle.:)

Amúgy a borotválástól nem fog megerősödni a szőr,én nem tapasztaltam legalábbis,de erről mindenkinek más a véleménye.Ha teheted akkor tényleg a gyantát válaszd,mert az sokkal tovább tartósabb.

Sok sikert! :)

2010. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

En nem kertem engedelyt, csak csinaltam. Ebben tenyleg semmi nincsen, a te labad, a te dontesed.

Szerintem ha mindenaron nem akarod a hatuk mogott csinalni, akkor mondd meg nekik, hogy szeretned a beleegyezesukkel csinalni, de ha nem egyeznek bele, te akkor is megcsinalod, csak a tudomasukra hoztad, vagy valami ilyesmit. Allitsd oket kesz tenyek ele: te le fogod borotvalni a labad/honaljad es kesz

2010. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
Ja és nem utolsó sorban ne csinálj már úgy, mint aki épp azt akarja bejelenteni, hogy gyereket akar vagy tetoválást vagy intimpiercinget vagy mittomén. Ez teljesen az ember magánügye.
2010. ápr. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2010. ápr. 20. 13:10
 20/53 anonim ***** válasza:

szija:)

Én már 12 évesen borováltam..de akk. még csk Veet-tel.

apáukám be sem vontam,mert nincs köze hozzá annyira.

Anyukámat igen őt meg nem zavarta.

14/L

Am. megpróbálhatod, hogy enm borotvát kérdezed meg hanem vmi krémet pl. Veet

2010. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!