Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy reagálnál ha megtudnád,...

Hogy reagálnál ha megtudnád, hogy a 14 éves fiad cigizik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 16:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

04-20 13:59


Ez a mennyiség a gyerek szervezetében szerintem egy kisebb nikotin-mérgezés. Ha el akarod rettenteni, inkább mutassatok neki egy egészséges tüdőt, majd egy olyat, ami 10 éven keresztül kapta a bagót.


Vannak a neten még egyéb kísérletek is, amikkel akár otthoni körülmények között szemléltethető, hogy 1000 szál bagó elszipákolása mennyi kátrányt hagy a tüdőben.


(1000 szál soknak tűnik, de ha eljut arra a szintre, hogy napi 1 dobozzal elszív, akkor az két hónap alatt meg is van.)

2010. máj. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Utolsó:


nem tudsz annyi cigarettát elszívni, hogy attól az enyhénél kicsivel is komolyabb nikotinmérgezésed legyen.

Ahoz egy átlagos testalkatú 14 éves fiúnak több gramm nikotin kéne, hogy komoly baja legyen, de az több SZÁZ szál cigaretta.


Csak hányni fog és szédülni, az is inkább a CO2-től.

2010. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%
én bátyám is ilyenvolt..elakarták tiltani tőle, ő erre mégjobban rászokott :S
2010. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%

Hát kiborulnék :/ mert még kissé fiatal ahoz mert ha még azt tudom meg h kipróbálta akkor jó de h folyamatosan szívja az már kicsit rosszabb szitu :(

De leülnék vele és szépen lassan megpróbálnám vele megértetni h semmi értelme az egésznek.

2010. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nekem tesóm most kezdett el cigizni és bulizni mondjuk 17 éves. Én szépen elmagyaráztam neki hogy semmi értelme az egésznek. Ennyi erővel ki is dobálhatná a pénzt az ablakon. Mondtam neki hogy gondoljon bele abba hogy ha hetente 2doboz cigit elszív az alapból 1000ft azt szorozza fel egy évre és ha mindig félretenné azt az 1000ft-ot mennyi pénze lenne bulizásra vagy ruhára vagy akármire. Pár nap múlva azt mondta sokkal többet értem vele mint anya azzal hogy tiltotta meg veszekedett vele. Azóta nem cigizik:)
2010. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

hát szerintem vhogy mutasd ki neki h nagyon nemtolerálod

h választania kelljen közted meg a cigi között

jó ez picit kemény de akkor például nemistudom, valahogy éreztesd h mérges vagy rá... sokáig

vagy a durvább, amit azért nemtudom h jólenne-e és képes lennél-e rá:

ordíts vele, kissé sírós beütéssel, h : miért csinálod ezt? tönkre akarsz tenni? meg minden

meg talán h : tudodmit? engem nemérdekelsz csinálsz amit aakrsz, és sírva kirohansz...

tuti érni fogja egy akkora lelki trauma, és lelkifurdalás, hogy leteszi... vagy nem, nemtudom még csak 18 vagyok, lehet hogy hülyeséget beszélek :D

2010. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!