Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megtudnád hogy a pasid már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnád hogy a pasid már volt k*vázni hogy reagálnál rá?

Figyelt kérdés
barátom bevallotta hogy mielőtt engem megismert ő már volt k*vázni.és engem kicsit zavar, mert nem ilyen pasinak ismertem meg hogy ilyeneket csináljon..és attól félek h nem becsüli meg a nőket,és ha egyszer volt, fog menni többször is..
2009. okt. 3. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Ez hülyeség. Volt prostinál, mert a sexre minden férfinak igénye van, de akkor nem volt barátnője.


ÉNszerintem még mindig jobb elmenni egy prostihoz, mintha valami 15 éves kis luvnyát szedett volna fel 2 vodka után a diszkóban egy WCs menetre.

2009. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Off:hát tényleg jobb egy prosti...csak kitudja milyen fertőzése van :D:D.akkor már inkább egy"15 éves lúgnya"..-.-"
2009. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is csinált hülyeségeket mielőtt megismert volna, s azóta teljesen megváltozott, persze jó oldalára! Ha szeret akkor nem megy K*rv*zn*, ha mégis megteszi nem érdemel meg, vagy nem is szeret/szeretett igazán!
2009. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kinevetném.

szexért fizetni elég gáz.

2009. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Én röhögnék rajta.:D

Az én párom is volt már qrvázni, mondjuk ő csak beszélgetett velük.De ha lett volna több is, kit érdekelne.Ez van, ezt kell szeretni.:D

2009. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

ha elmondta neked .teged biztos megbecsul mert oszinte volt.

am nehezebb elkapni 1 prostitol vmit mint 1 egyejszakas ,reszeg 15 eves kis ribanctol.a prostik gumit hasznalnak.

2009. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
már amelyik gumit használ...
2009. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is. Az a pasi a kurwa, aki prostizik!!!!

Undorító, én nem igen tudnám feldolgozni, főleg ha nagyon szeretem. Hogy nőket kihasznál szexért.... akkor inkább maradjon szűz.


Mit szólna egy pasi ahhoz, ha nagy szerelme elárulná, hogy ő egy ideig prosti volt?

Ugyanaz, csak a nőnek pénzre volt szüksége.

A pasi meg egy kurwa. Ennyi.

2009. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!