Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy reagálnál ha megtudnád,...

Hogy reagálnál ha megtudnád, hogy a 14 éves fiad cigizik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 16:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos ez elég gyakori. Hiába szidid le, semmit el nem lehet vele érni. Hagyd, hogy magától rájöjjön mennyire butaságot csinál.
2010. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Megmondanám,hoyg nem tudom megtiltani, mert ahol nem ellenőrzöm, ott meg fogja tenni. Elmondanám tovább a következményeit a durvákat és a lightosakat egyaránt (büdös szájszag, sárga fogak, szürke bőr) és mondanám még azt, hogy itthon nem teheti meg, mert ez a te kikötésed. A páromnak fiatal korában ez bejött.
2010. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Ja és nem kap rá pénzt, de az ő zsebpénze, és ha erre akarja költeni az az ő dolga (2. voltam)
2010. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Mármint külön pénzt nem kap rá.
2010. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm s válaszokat.

Elég elkeserítő, hogy már ilyen fiatalon rászokott, pedig soha nem látta itthon.

2010. ápr. 16. 16:40
 6/26 anonim ***** válasza:
47%
Az biztos hogy kérdőre vonnám.Nincs zsebpénz,szobafogság.Segítek neki leszokni,és beszélgetés.
2010. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Letiltani nem tudod, de ha nem támogatod, talán elég lesz. Az biztos, hogy egy beszélgetésre felkészülnék, sőt, ha lenne ismerősöm (szüleimnke volt) és egészségügyis volt, elvitt a patologiára és olyan tüdőt láttam, hogy még most is rémes az emlék! Riaszd el, és ami egy ilyen korú srácot talán jobban érdekel: a férfiasságra is hatással van! :))) Mindent bele! Ne tiltsd, csak ijeszd meg!
2010. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az elriasztás nem rossz ötlet. Van is ismerősöm, aki egészségügyis.

2010. ápr. 16. 17:22
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Igen, szerintem sem ritka az ilyen - sajnos.

Ennek valószínűleg az az oka, hogy a mai tinédzserek körében ez a "menő".Az én anyukám testvére is cigarettázott, pont ebben a korban.Sőt, anyukám is rágyújtott párszor, pedig akkor csak 10 éves volt.

Eltiltani nem tudod ugyan a fiadat a dohánytól, de mindenképpen tályékoztatnod kell őt az ártalmas hatásairól, és alkalmazd az egészségügyis ismerősödet is!Sok szerencsét!

2010. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
ha nem adc pénzt akk kér a haveroktól vagy csikkezik... nem engeded sehova el akk suli előtt után ugyis elvívja az adagját. ez a véleményem 15 éves lány vagyok( nem cigizem)
2010. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!