Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Zavarna, ha a gyereketek így...

Zavarna, ha a gyereketek így hiányozna az iskolából?

Figyelt kérdés

Van két előrehozott emelt érettségije, mindkettő 90% feletti, plusz három nyelvvizsga.

Három tárgyból kell csak érettségiznie, mindből ötös volt végig.

Hagynátok, hogy ha alapból kevés órája van egy héten (13), akkor a "semmi" órákra ne járjon be néha?

Van tanár, aki be sem írja hiányzónak, de ha van rendezetlen hiányzása, az mindig igazolva van.


Szóval titeket ez zavarna, vagy nem szólnátok semmit?

Most végzős.


2016. febr. 9. 09:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

Arra építeni, hogy úgysem írnak be hiányzónak, és majd igazolják, nem lehet. Bizonyos számú hiányzás felett, akár igazolt, akár nem, évet ismételtetnek.

Egyetlen hivatalos módja van annak, hogy ne kelljen bejárni az órákra: ha magántanulóvá nyilvánítanak. Ebben az esetben olyan órára jársz be, amilyenre akarsz, a tárgyakból meg levizsgázol (az érettségin felül).

2016. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerinted nem vagyok tisztában ezekkel?

Tudom, mennyit hiányozhatok és ezzel az óraszámmal sosem érném el azt.

2016. febr. 9. 11:02
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor eldöntötted, nincs már kérdés. Nem jársz be.
2016. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna.

De lényegtelen, hogy engem mi zavar, neked a szüleid véleménye kell hogy érdekeljen a témában.

2016. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%

Azért az iskolában a tényleges tananyagon kívül is elhangozhatnak olyan dolgok, amivel jó tisztában lenni.

Meg úgy általában véve érdemes megtanulnod, hogy a kapcsolatok építéséhez az embernek mindig ott kell lennie a tűz közelében...

2016. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Hát szerintem az utolsó év második félévében már hiába ülnék ott minden nap "kapcsolatépítés" címszó alatt.. :D

Akivel jóba akartam lenni, azzal akkor is beszélek, ha 2 hétig az iskola felé sem nézek. Akit meg utálok, azt nem fogom megszeretni, mert naponta látom.

2016. febr. 9. 15:35
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon menő vagy, hogy osztályfőnök elnézi neked az igazolásokat. De normális helyen igenis beírnák,hogyha nincs bent valaki.

A te dolgod. De hidd el nekem, ilyen hozzáállással a felnőtt világban nem sokra viszed. Mint írtam már egyetemen sem megy ez a hozzáállás.Aki középiskolában hozzászokott a lógáshoz, annak igazi paradicsom lesz az egyetem és az elődaások..amire ha nem mész be, a kutyát se érdekli.. De az ilyenek általában az első komolyabb vizsgán elhasalnak.

Még ha dolgoznál vagy valamilyen komolyabb indokod lenne,hogy miért ne menj be most az óráidra, azt mondom oké. De az nem indok, hogy plázázni akarsz..Azt megteheted órák után is, mint minden normális diák.

Az,hogy 14 évesen lett nyelvvizsgád nagyon szép dolog. De tényleg nem jogosít fel arra,hogy ezért ne járj be a suliba.

De mint láttam a válaszadiból nem nagyon érdekel más véleménye..De azért remélem valamit felfogtál ebből.

2016. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
*elintézi neked
2016. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Igen, engem zavarna, és szóvá is tenném. Ha annyira unalmas egy óra, csinálj valamit csendben, plázázni pedig menj az órák után. Heti 13 órát csak kibírsz, és még tanulhatsz is valamit közben :)
2016. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
40 órám van egy héten, mindre bejárok mert be kell, akár milyen felesleges néhány, ha mondjuk tényleg fontos dolgod van helyette mondjuk doki, ügyintézés, stb akkor oké, de csak úgy "mert nincs kedvem" nem indok a lógásra főleg ha csak 2-3 órát kéne kibírni.
2016. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!