Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi idő után vagy milyen...

Mennyi idő után vagy milyen körülmények között tartjátok komolynak kamasz gyereketek kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Elsősorban idősebb kamaszokra vagyok kiváncsi, nem a 14-15 éves kisgimnazistákra.

Tehát, kedves Szülők, számít nektek a gyerek kora? Párjának a kora? Az, hogy mióta vannak együtt? Volt-e már szex? Stb.


2015. dec. 4. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak az számít hogy mióta vannak egymás mellett. Hogy volt e szex az lényegtelen tartósság szempontjából, ismerve magamat, volt akivel már első éjjel ágyba bújtam és két nap múlva vége lett, volt akivel kibírtuk a 2. randiig (ő a férjem, 12 éve) :)

szóval ez nem oszt nem szoroz

az életkor sem.


ha már 3-4 hónapja együtt vannak, és nekem bemutatja, az azt jelenti hogy komolyabbra terveznek..hogy aztán komoly is lesz e az más kérdés. Tiniknél ami 1 évet meghaladja, szerintem komolynak mondható, nyilván ettől még nem lesz házasság.

2015. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Hát mikor a fiam 12 éves korába bemutatta a 11 éves "barátnőjét, akkor miután elmentek fagyizni tőlünk, a feleségemmel kikacagtuk őket. Aztán telt az idő, és 10 éve együtt vannak, szóval szerintem ez szubjektív, főként a gyerektől függ.
2015. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
17-18 éves kb 1 éves kapcsolatát már komolyabbnak tartom,pláne ha tényleg ismerik egymást sokat találkoznak.
2015. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy annyira tartom komolynak, amennyire a fiamon látom, hogy komolyan gondolja. Ha neki fontos a kapcsolat és szereti a lányt, akkor akár 2 nap után is komolynak tartom. 18 éves most. Másfél éve jár egy nagyon helyes, kedves lánnyal. Pár hete már nem tartom ezt a kapcsolatot komolynak, mert sokat veszekednek, fiamon érzem, hogy már töri a fejét a szakításon időnként.
2015. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!