Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Nagyon félek azóta!

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete amikor a menzáról jöttem ki,hallottam,hogy egy cigánygyerek ordibál,hogy nézd már azt a láányt.Odajött hozzám,elkezdett fogdosni,fogta a kabátom és belelökött a hóba,és még egy 2 percig ott fetrengett rajtam,és havat tömött a kabátomba és a számba...Nagy nehezen sikerült elfutnom,mert rúgni akart,én megfogtam a lábát és megpördítettem,elesett,úgy tudtam elmenkülni.Nagyon megijedtem,sírtam.

Azóta nagyon félek minden cigánytól.Mikor reggel megyek iskolába vagy jövök haza,ha meglátok egy cigányt,inkább átmegyek a másik oldali járdára.Félek.Azóta a barátnőimmel megyek menzára is.

Sajnos csak egyedül tudok reggel menni.Mit csináljak,hogy ne legyek ilyen félős? Azóta már jobban vagyok,csak ez a félés,hogy megint ez lesz.Mit ajánlotok?

Köszönöm!


11/L


2010. márc. 22. 18:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
vagy ha csapatban vannak, elveszik és az ő képébe fújják, azért erre is vigyázni kell..
2010. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
79%
am még egy dezodorspray is jó, én télen mikor korán sötétedett egyedül jártam haza egy bicskával a kezemben...
2010. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Szerintem a bicskával nem lenne lélekjelenlétem...Azt simán kikapnák a kezemből...De spray-en gondolkodok.
2010. ápr. 10. 10:43
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat,kezdek jobban lenni,már nem félek annyira!
2010. ápr. 21. 15:28
 25/27 anonim ***** válasza:
79%
GAZ-SPRE. probald ki. a hatas garantalt
2010. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
40%

A piacon szegény bácsika kezéből kivették a cigányok a kezéből az 1000 Ft-ost, de amikor futottak beleütköztek a skinheadekbe.(köztük apukám :)) Nálatok nincs Jobbiknak valamilyen irodája? Vagy esetleg Gárda? Esetleg még Hatvannégy vármegye. Tőlük kérhetsz segítséget

12/L

2010. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
nincsen=/ faluban élek...
2010. jún. 16. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!