Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek hogy nem lehet...

Nagyon félek hogy nem lehet babám, tavaly júniusba vetéltem el és azóta semmi eredmény! Mit csináljak? Már voltam orvosnál is de mindig az a Clostilt írja fel.

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy nem lesz kis babám és már 26 éves vagyok! Lehet hogy el kellene kezdenem szedni a fogamzásgátlót és hirtelen abbahagyni hátha úgy sikerül?
2010. febr. 23. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
ne görcsölj rá, lazíts egy kicsit, élvezd az életet, a pároddal a szexet, jógázz, a baba jönni fog, ha nem görcsösen akarod...nem vagy öreg....sok sikert! nekem bejött
2010. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost, aki komolyan vesz és kivizsgál, hogy mi a bajod. A Closti csak azon segít, akinek peteérési zavarai vannak.
2010. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. ja és ne szedj be mindenféle szart, amit az orvos mond, csak ha komoly ok van rá (megvizsgált rendesen) meddőségi klinika? kellene egy kivizsgálás, h átjárható e a petevezető....stb.....amúgy meg tényleg ne görcsölj rá, mert ilyenkor nem jön baba.....sok sikert!!!!!
2010. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, amiben te. Elhalt terhességem volt tavaly. (Első terhesség) Én is 26 vagyok, és azóta én is nagyon szeretnék, és nekem sem sikerül. Azt mondják túl akarom a babát, ez a baj...Ne szedj fogamzásgátlót, semmi értelme! Én most találtam a neten egy homepátiás nyugtató cseppet, ami oldja a bennem lévő szorongást elvileg. Ha hat, akkor majd jelzek, még csak pár napja rendeltem meg, én már csak ebben hiszek. Nem lehet gond, ha egyszer már lettünk terhesek!Csak túl akarjuk. De nekem magamtól nem megy, hogy ne görcsöljek rajt. Amúgy most mindenféle gyógynövény-készítményt próbálok, teákat mindent, ami segít így teherbeesés előtt. (pl. : Gynex, palástfű-tea, cickafark-tea, barátcserje kapszula meg ez a moksa elixír) De erről az utolsóról még nem tudok véleményt mondani, még csak most rendeltem meg...Remélem minél előbb sikerül mindkettőnknek, ha úgy érzem segít lenyugodni ez a csepp, írok neked, háta neked is segít, jó? Addig is be ne szedd ám a fog.gáátlót! Utána megint egycsomó idő, mire kiürül, akkor inkább próbálkozzatok. Ja! Meg a peteérés napján elmehetnél UH-ra, állítólag van olyan, hogy tüszőrepesztést elősegítő gyóyszer (ampulla), amit az orvos felírhat, ha indokolt. De legalább meglátod, hogy van peteérés, vagy nincs vagy mi van...
2010. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 23. 18:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és ezeket hol és milyen áron lehet megvásárolni???
2010. febr. 25. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Dm-ben is, vagy akármilyen bio boltban, de ha beütöd neten kidobja egyszerre.. Akkor meg házhoz hozzák...Minél előbb próbáld ki, remélem sikerül!!!!!!!!
2010. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Gynex az elég drága 5-6 ezer ft körül vettem, a teák jó árban vannak 500-600ft. A barátcserje kapszula 3000 körül volt, a moksa elixír (de erről még mindig nem merek írni, még nem használom annyi ideje) az 7200 volt szállítási díjjal...Nem olcsó, de talán segít... Legalább megnyugszom, hogy én tényleg megtettem mindent...
2010. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!