Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam orvosnál 36...

Tegnap voltam orvosnál 36 hetes terhes multam jo ez az eredmény 2110? vagy szülhatak hamarabb szeptember 14 re vagyok kiirva? Most a második babámat várom

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj szerintem megvárja a babád az idejét.
2008. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a 35. héttől 2110, és tegnapra voltam kiírva...de még jól érzi magát benn a babó, pedig a belső méhszáj is 2 ujjnyira nyitva.Igaz én a 37. hétig sokat feküdtem.Szóval ne aggódj!
2008. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szept.14-re vagyok kiírva:-)))))

Nekem meg 2100 a Cg-m és azt mondta a dokim h ez teljesen normális-látszik h készülődik a szülésre a szervezetem!!!Nem feltétlenül jelenti h előbb megszületik:-))


Nagyon boldog abbavárást,sok egészséget és könnyű szülést!

2008. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, és bármikor szülhetesz:-) Olybá, hogy ettől még túl is hordhatod:-)

Ne izgulj, minden rendben:-))

2008. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 37 hetes vagyok és a héten 2111 volt az értékem, szept 9-re vagyok. Én 31-ig szeretném még kihúzni, aztán jöhet. Addigra lész kész a lakás. Remélem kivárja az idejét? Ebből nem lehet következtetni hogy mikor akar jönni. Nekem kedd óta nagyon nyomja szét a medencém, alig tudok bicegni. Nektek is csinál ilyet? Sokat keményedik, de még csak jósló fájások vannak. Ugye ettől még van remény, hogy egy hetet még kibír. Nem eröltetem magam, segít a család.

Mindenkinek boldog babavárást!

2008. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!