Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Nagyon félek azóta!

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete amikor a menzáról jöttem ki,hallottam,hogy egy cigánygyerek ordibál,hogy nézd már azt a láányt.Odajött hozzám,elkezdett fogdosni,fogta a kabátom és belelökött a hóba,és még egy 2 percig ott fetrengett rajtam,és havat tömött a kabátomba és a számba...Nagy nehezen sikerült elfutnom,mert rúgni akart,én megfogtam a lábát és megpördítettem,elesett,úgy tudtam elmenkülni.Nagyon megijedtem,sírtam.

Azóta nagyon félek minden cigánytól.Mikor reggel megyek iskolába vagy jövök haza,ha meglátok egy cigányt,inkább átmegyek a másik oldali járdára.Félek.Azóta a barátnőimmel megyek menzára is.

Sajnos csak egyedül tudok reggel menni.Mit csináljak,hogy ne legyek ilyen félős? Azóta már jobban vagyok,csak ez a félés,hogy megint ez lesz.Mit ajánlotok?

Köszönöm!


11/L


2010. márc. 22. 18:04
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Küzdősport?

A mi sulinkban csak a karate meg a box van...Box az nem érdekel,karate lenne jó,de nem hiszem hogy már lehet jelentkezni,és amúgy is,este 18 órától van,szóval.De barátnőm majd megkérem,tanítson még párat.Köszönöm a válaszokat! Mind segített.

2010. márc. 23. 13:31
 12/27 anonim ***** válasza:
80%

Velem is volt ilyen általánosban.Volt olyan időszak,amikor szó szerint rettegtem.Aztán egyszer amikor az egyik cigány félrehúzott a folyosón és közbe meg is rúgott eszembe jutott,hogy mit veszthetek.És megfogtam a kezét megszorítottam,erre elengedte a karomtól a kezét én meg elmentem.Onnantól kezdve nem állított meg sose.Bár mindig mondott valamit,szerintem azt hitte ezzel bókolgat,de nagyon nem...Olyanokat mondott,hogy úgy megba..nálak,de akkor is visszaszóltam neki és egy idő után leállt.



Ilyen helyzetekben az a lényeg,hogy higgadt maradj és ne veszítsd el a lélekjelenlétedet.Ha feltudod mérni a helyzetet,akkor már tudsz okosan dönteni.Tehát a lényeg,hogy megvéd magad,de úgy,hogy a másik fél ne kapjon komolyabb sérülést,mert utána Te kapsz intőt.Bár jelen esetben szerintem fontosabb az,hogy megvéd önmagad!

15/L

2010. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
És ha csapatokban vannak? Például,most jöttem haza suliból...Ott volt egy 6 fős cigány társaság,ott izéltek a lányokkal.Csókoztak.Nekem is fügyültek,meg intettek hogy menjek oda...Ha így támadnának meg,hogy sokan vannak mit csináljak? Az egyiket le tudnám fogni,viszont semmi esélyem nem lenne,mert körülöttem még vagy 6-an lennének...
2010. márc. 24. 13:35
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

Intő, intő. Ne törődj vele. Ha a tanár beír neked mert megvéded magad, akkor fél a cigányoktól ő is.

Mi multkor buliba voltunk 3an és 6 cigány srác elkezdett nyomulni, elég erősen :S Kimentünk a szórakozóhelyről, ők meg utánunk :S biztonságinak szóltunk, azt mondta nem tud mit csinálni, maradjunk mellette, és hívjunk vkit. Anyu vitt minket haza :S de legalább a biztonsági rendes volt. Elég cinkes helyzet, hidd el :S bele se gondolok, mi lett volna, ha az a pasi nem vesz minket a védelmező szárnyai alá. :S

Amint cigányt látsz, kerülj valamerre! Én volt, hogy a 2-3 perces hazautat 7 perc alatt tettem meg, mert mindig kerülgettem messze őket. És! Forgalmas út mellett menj! Ha vmit akar, legfeljebb kimész az úttestre (nem elütteted magad :D) és lelassít az autó, ha valamit csinál veled a cigány, úgyse megy el az autós.

2010. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
Ha a biztonsági őr nem tud mit csinálni akkor minek van ott?
2010. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%

na ez már durva!én elég gazdag környéken lakom, nálunk nincsenek ilyenek, de a kisvárosban, ahol nagymamám él ott is történtek ilyenek. szerencse, hogy el tudtál futni! szüleim, legalábbis apukám már 100% hogy a putrijuk előtt várná.

12/L

2010. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Még mindig nem jobb a helyzet,ugyanúgy félek...
2010. ápr. 8. 16:59
 18/27 anonim ***** válasza:
84%

Szia, persze, hgoy félsz, és a hatása alatt vagy még, hiszen rád támadtak! nekem anno "csak" kikapták a kezemből a telefonomat, én meg rohantam utána- elkapta egy nagycsapat fiatal, és még ennek a hatása alatt voltam 1 hétig! pedig csak ennyi történt, téged megtámadtak! rád támadtak, persze, hogy félsz:S

suliban nincs pszichológus? azért talán nem akkora a baj, hogy pénzeshez kelljen menjél.. ?

2010. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nincsen pchiológus a sulinkba...
2010. ápr. 9. 12:20
 20/27 anonim ***** válasza:
88%

Spórolj 2000ftot és vegyél Bors vagy Paprikasprayt!

De ha van a CS gáz a legjobb!

Ha rátámadnak megint előveszed belefújod a képükbe.

Garantált 30perc vakság/fulladozás

2010. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!