Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért akarja mindenki hogy...

Miért akarja mindenki hogy felnőjek?

Figyelt kérdés

15 éves leszek áprilisban,és egyfolytában arról beszélnek a tanáraim,rokonaim hogy ideje felnőnöm...

Úgy értve hogy nagyon "kislány" vagyok,plüssmaci,barbik,szeretek gyerekmeséket nézni és olvasni,még nagyon gyerekvilágban élek,ilyenek,de szerintem ez még normális.A tanárok is tudják milyen vagyok(bár nem tudom honnan...ügyesek)és mindig a fejembe akarják verni hogy az élet milyen nehéz,és mindennel meg kell majd küzdenem,de jól tanulok és szerintem plüssök között is nagy lehetek...nem is kell olyan hamar felnőni...minek?

Felnőni egyenlő a küzdelmes élet megkezdésével.Hadd legyek még gyerek,nem szeretnék még felnőni.Tudom hogy egyszer fel kell,de hagy legyen minél később.


2010. márc. 16. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is eléggé álomvilágban élek, de szerintem az tök nem normális, hogy 3-4 éves gyerekek társaságát keresed... Ez már inkább retardáció, vagy regresszió, de semmiképpen se hormális:/
2010. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát nyilván nem így értettemXD

Azt mondom hogy 3-4 évesekkel néha szívesebben játszogatok,minthogy a velem egykorúakkal beszélgessek,és hallgassam a panaszkodásukat hogy milyen nehéz az életük.Persze velük is elbeszélgetek,de ha ilyen komoly önsajnálós,mondhatni "emos" dologról van szó inkább előveszem a búgócsigát...mert többségük úgy se komoly,csak követik ezt az új divatot,hogy szomorúnak kell lenni,és utálni az életet.Ha komoly a baj,meghallgatom őket és segítek.

2010. márc. 17. 16:56
 13/16 anonim válasza:
ez jó csak tudod vannak akik nem divatból nőnek fel hamar hanem mert így érzik jól magukat és ráfogják hogy tömegember és hogy nemnormális és h emo és miért lenne rossz? emo és punk és??? sajnálom hogy ebből csinálnak problémát de azt se tartom normálisnak hogy az legyen baj hogy szereted a plüssöket...na mindegy ilyen ma magyarországi társadalom jelentős része de akadnak normális emberek is :)
2010. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem az a probléma hogy "emo" hanem az hogy igazából nem ilyen élete van a többségnek mint ahogy bebeszéli magának.Ha fel akar nőni,nőjön fel ha szeretné.De a felnövés igazából a lelken,és a gondolkodásmódon múlik,az pedig nem olyan hogy most én felnőtt leszek és paff.Az majd kialakul magától,nem kell siettetni.Jőni fog,ha jőni kell.Itt olvasom hogy vannak akik még 20-30 fölött is nagy gyerekek...van úgy hogy valami nem változik:)
2010. márc. 17. 22:08
 15/16 anonim ***** válasza:
énis áprilisban leszek 15,és énis nézek mesét,de pl. olyat hogy iCarly! :$
2010. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én most 15 éves vagyok,és a suliban a lányok többsége Pindúrpandúros övvel járkálnak,plüss macit szorongatnak a hónuk alatt,stb..
2010. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!