Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért akarja mindenki hogy...

Miért akarja mindenki hogy felnőjek?

Figyelt kérdés

15 éves leszek áprilisban,és egyfolytában arról beszélnek a tanáraim,rokonaim hogy ideje felnőnöm...

Úgy értve hogy nagyon "kislány" vagyok,plüssmaci,barbik,szeretek gyerekmeséket nézni és olvasni,még nagyon gyerekvilágban élek,ilyenek,de szerintem ez még normális.A tanárok is tudják milyen vagyok(bár nem tudom honnan...ügyesek)és mindig a fejembe akarják verni hogy az élet milyen nehéz,és mindennel meg kell majd küzdenem,de jól tanulok és szerintem plüssök között is nagy lehetek...nem is kell olyan hamar felnőni...minek?

Felnőni egyenlő a küzdelmes élet megkezdésével.Hadd legyek még gyerek,nem szeretnék még felnőni.Tudom hogy egyszer fel kell,de hagy legyen minél később.


2010. márc. 16. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
ez manapság nagy divat a 15-18 éves lányok körében..mámint a mese meg plüssök..cumi mittomén.... szerintem röhej de el lehet viselni..ha gyerek akarsz maradni maradj..de te is tudod hogy már "felnött" vagy....
2010. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, olyan édes, amiket írtál és egy picit irigyellek is!

Én pont ilyen voltam mint Te! És ilyen is maradtam!

36 éves vagyok és a mai napig nézem a meséket, gyűjtöm a plüsiket és imádom a mesekönyveket. És ez nem baj! Olyan jó néha gyereknek érezni megam és Te még az vagy és maradj is ilyen, annyi sz@r van a világban ez legalább egy boldogság számodra, ha így érzed jól Magad!

És ne halgass senkire! Sok Boldogságot kívánok az Élethez és maradj gyerek lelkű *-*!

2 kisfiú anyukája

2010. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem baj. az sem jo ha hamar felnősz ugymond.

én is szeretem a mai napig a meséket, fantasikat olvasni, rengeteg plüss van itthon. 30leszek és most várom második babánkat. de jo néha gyereknek :)

de gondolom a gyerek lélek melett tudsz komoly is lenni, ha nem akkor csak enyi kell és befejezik a cseszegetést - szerintem. :) én szeretném ha majd a gyerekeim sokáig megmaradnának egy kicsit gyerekek lenni, de melette szeretném ha tudnának komolyak is lenni. :)


sok boldogságot neked az életben :)

2010. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm,és jó tudni hogy együtt éreztek velem:)

Persze tudok komoly lenni,csak éppen felnőni nem akarok olyan hamar.

Első:Nem,divatból sohase csinálok semmit,egyszerűen csak megveszek a plüssökért és a mesékért.Én egyáltalán nem látom azt hogy ez divat lenne,rokonaim akik egyidősek velem is mindig kiröhögnek ha meglátják mennyi plüssöm és barbibabám van.Általánosba is inkább a cigi,és a ronda beszéd volt a divat.Sajnos.

2010. márc. 16. 22:01
 5/16 A kérdező kommentje:
Olyan jó gyereknek lenni igaz?
2010. márc. 16. 22:02
 6/16 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs veled :D nekem 21 évesen a kedvenc csatornáim a mesecsatornák, és dvd-n is walt disney-t nézek... az 5 éves unokaöcsémmel sosem veszünk össze a távirányítón :D de a család többi tagja sosem akar velem mesét nézni... a játékokat is imádom :) meg a plüssöket...játékokból főleg a régieket, pl imádok jojózni vagy búgócsigázni :D
2010. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De jó,jojót,búgócsigát én is imádom:D

Mindenhova viszem őket magammal,ha esetleg unatkozok legyen mivel elüssem az időt.Csak nem szeretem ha korombeliek is vannak velem,mindig megzavarnak a játékban...

2010. márc. 16. 22:42
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is jobban szeretem inkább a 3-4 évesek társaságát:)
2010. márc. 16. 22:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Bárcsak sokkal több ilyen okos tini lenne! Maradj nyugodtan még jó pár évig gyerek és érezd nagyon jól magad!!! Minden jót kívánok Neked: Egy fiú!
2010. márc. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,úgy lesz!^^
2010. márc. 17. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!