Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » VISzahuzodó vagyok. Mit...

VISzahuzodó vagyok. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
7-es lány vagyok.Eléggé visszahuzódo,ami szerintem rossz tulajdonság.Sokszor szeretem volna valakitől megkérdezni hogy mit lehet ellene tenni de nem mertem.Féltem hogy kiröhögnek.Valójában ugyanolyan vagyok mint a legtöbb 13 éves lány csak visszahuzódó.Unom már.Mit tegyek?
2010. márc. 16. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

szia:)én velem is ugyanez volt amikor 7.-es voltam

átlagos,normális lány csak picikét félénkebb,visszahúzódóbb mint a többiek, most 17 vagyok és teljesen megváltoztam:Dde tényleg el se hinnék rólam azok akik régebben még nem ismertek hogy ilyen voltam!Rájöttem hogy ezen csakis én tudok változtatni és elkezdtem tudatosan tenni ellene, többet beszélgettem,többet jártam társaságba,szereztem új barátokat stb..Neked is ezt tanácsolom

2010. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Legyél mindenkivel kedves,menj oda hozzájuk és beszélgess velük,esetleg a lány osztálytársaidat hívd el hozzátok akár egy pizsipartira ahol jobban megismeritek egymást.vagy beszéljetek meg egy mozit,vagy akár csak egy nagy sétát..és a suliban is menj oda hozzájuk,és beszélgess velük.legyél nyitott,meglátod,menni fog:)nem harapnak.
2010. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Táncolj!
2010. márc. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

barátkozz a többiekkel:)hidd el nagyon jó barátaid lehetnek akik bármikor meghallhgatnak ha valami bánatod van vagy csak beszélgetni akarsz:)használd ki amíg lehet mert mingyárt itt a 8. és akkor szétválik az osztály:)

13/L

2010. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!