Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért használ ki? L/13

Miért használ ki? L/13

Figyelt kérdés
Van egy olyan osztálytársam aki nagyon 'parszt' (mert hát nem tudom hogy hogyan lehet kifejezni)De nem csak velem hanem az összes tanárral és pár osztálytársammal is.Ez elég fura hisz őt inkább sajnálni kellene s meg kellene huzza magát hiszen édesanjávan és 2 testvérével él,akik közül egyik cukorbeteg.Én őt nem sajnálom a viselkedése miatt csak az édesanját mert ő egyedül valahogy el kell tartsa a családot a kevés fizetéssel.Én sose gondoltam hogy valakit ennyire félre tudnak nevelni.De bezzeg mikor dogát irunk egyből megváltozik hogy Betty lécci mondj valamit.Segitsek én neki??Miért mikor mindig kihasznál.Ráadásul még azt is akarja hogy én dobjam el a cukorkáspapirjait.De nem telik hegyzőre örökké kéri. Nem tudhatnék valahogy a kapcsolatunkon(csak osztálytársak) változtatni???Hiszen ez már kibirhatatlan!
2010. márc. 16. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem először vegyél neki ajándékba egy hegyezőt :D :P. Ne hagyd magad kihasználni, ki tudja ő is dobni a cukorkáspapírjait. Mondd meg neki szépen, hogy ő is tanulhatna, ne mindig tőled kérdezze. Bár valószínűleg nem fogja megérteni, a korából és az éretlenségéből adódóan.. de hátha...

15/L

2010. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
amikor a dogában segítséget szeretne kérni,mondd azt,majd ha normálisan viselkedsz segítek.a cukorkáspapírt pedig ne dobd ki helyette,neki is vannak lábai,nem?:)aranyos vagy,de ha ilyen szemét,te se legyél rendes.beszéld meg vele,hogy úgy viselkedjen másokkal,ahogy szeretné,hogy vele is viselkedjenek.
2010. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyébként ki fogja nőni ezt a szemtelenséget. Bár valakinek azért el kellene kapnia, nehogy elszálljon magától.. nekem is van egy fiú az osztályomban, aki tavaly (7.-ben) ugyanilyen volt, mindenkivel paraszt volt, a tanárokkal is, nagyon nagy volt az egója..aztán meg lett ijesztve, az osztályfőnök nyakoncsípte, és át is tette egy másik osztályba (csak ideiglenesen, nevelő szándékkal, hogy érezze nem tehet meg bármit, de arról hogy ideiglenes, neki nem szóltak) . Aztán visszakerült hozzánk, és most már nem olyan nagy az arca, bár még mindig elég jó az önbizalma.
2010. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
jajj te mázlista ismernéd az én osztálytársaimat a fiuk felpofozzák a lányokat és naygon durván perverz megjegyzéseket tesznek ne foglalkozz vele örülj hogy nem minden osztálytársad ilyen mert nekem igen 13l
2010. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne hagyd, hogy ugráltasson.Én 8.-os vagyok, 19 fős osztályban, és ebből a 19-ből 14 ilyen ,,parasz" fajta.
2010. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amikor a cukrospapirjad dobod ki akkor direkt dobd a szemetes melle! :D es majd ot cseszik le erte :)
2010. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

verjem agyon?

17f

2010. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!