Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak vele? Már...

Mit csináljak vele? Már próbáltam vele beszélni meg mindent de nem használ! HELP ME!

Figyelt kérdés
Úgy érzem anyámat most már simán fejbe tudnám lőni. Ha itthon van és meglátom bemegyek a konyhába és be kell vennem 2 nyugtató bogyót, és akkor is mikor közösen megyünk valahova a családdal. Mert mindenbe bele köt amit én csinálok az mindig rossz neki. Mikor 4 kaptam angolból felpofozott és két hétig büntetésben voltam csak emiatt. Máskor mikor segítséget kér és én mint az állat rohanok segíteni erre megpofoz mert nem válaszlotam. És szerintem már számára külön élvezett ha mások előtt megalázhat engem és a bátyámat. És bármi rosszul sül el pl. anyagiakban akkor is rajtunk csattan az ostor, és kb mindig valahogy azzal végződik hogy én vagyok a hibás és engem pofoz fel.
2010. ápr. 2. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Apukáddal nem tudsz erről beszélni. Vagy ha esetleg vele nem egy közeli rokonnal?
2010. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Költözz el!Éld a saját életed, ami nem jelenti azt, hogy anyáddal ne törődj, de némi távolság 18 éves kor után kötelező és egészséges.
2010. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
mennyi idős vagy?(nálunk is hasonló a helyzet)13/f
2010. ápr. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves vagy?
2010. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
14 éves és apámmal is mindig veszekszik, és a bátyámmal nem igazán tudunk segíteni:S
2010. ápr. 3. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Biztos vannak dolgok amit ti is rosszul csináltok csak nem veszitek észre ! persze nem azt mondom hogy csak ti de biztos ti is kamaszottok és nem lehettek ti sem aszent gyerek mintaképei hisz egy kamasz sem az :) egyébként nálunk is ez ment egy ideig de én is ugy reagáltam sok dologra ahogy nem kellett vna és sokszor kiálltam az igazam mellett! egyik délután azt mondtam nekik hogy most üljenek le és beszéljünk meg mindent! azóta már minden más és igy már már pár éve :)

17/L

2010. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bonasera válasza:
80%

velem még nem volt ilyen, de, azért megpróbálok segíteni ;) Nem tudom, h kérdeztétek-e már tőle, h ez neki mire jó? Vagy: miért csinálja ezt? Én kiállnék az igazamért... Én a helyedben megbeszélném a báttyámmal, h "ma leülünk anyuval dumálni, mit mondjunk neki?" és akk közösen kitaláltok valamit, h meg tudjátok bszélni - természetesen kedvesen, nem trágárkodva stb.!!! Ha gondoljátok, legyen ott apukátok is, h esetleg ő "összetartson" titeket ;)


14/L

2010. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Az a helyzet, hogy anyád klinikai eset. Mondd neki, hogy szakemberhez kéne mennie.
2010. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Változókor,ha jól sejtem+egy kis depresszió.Nehezen lehet rajta segíteni,de talán egy őszinte,hosszú,barátságos beszéddel meglehet oldani.Mondd neki,hogy "anyu,most leülünk egy kicsit beszélgetni" vagy "anyu,akarok neked mondani valamit".Ebben mond el neki az érzéseidet,persze ne azt,hogy legszivesebben fejbelőnéd.Próbálj kedves lenni vele,és ha neked nem megy,akkor mond meg apudnak,hogy ez így egyértelműen nem megy neked,és hogy próbáljon ő is beszélni anyuddal.Sok szerencsét:D
2010. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk is ez volt.

Én úgy oldottam meg a helyzetet, hogy magasivől ....

Akkor rögtön "kersete a kegyeimet."

2010. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!