Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak vele? Már...

Mit csináljak vele? Már próbáltam vele beszélni meg mindent de nem használ! HELP ME!

Figyelt kérdés
Úgy érzem anyámat most már simán fejbe tudnám lőni. Ha itthon van és meglátom bemegyek a konyhába és be kell vennem 2 nyugtató bogyót, és akkor is mikor közösen megyünk valahova a családdal. Mert mindenbe bele köt amit én csinálok az mindig rossz neki. Mikor 4 kaptam angolból felpofozott és két hétig büntetésben voltam csak emiatt. Máskor mikor segítséget kér és én mint az állat rohanok segíteni erre megpofoz mert nem válaszlotam. És szerintem már számára külön élvezett ha mások előtt megalázhat engem és a bátyámat. És bármi rosszul sül el pl. anyagiakban akkor is rajtunk csattan az ostor, és kb mindig valahogy azzal végződik hogy én vagyok a hibás és engem pofoz fel.
2010. ápr. 2. 21:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
vedd be a leszarom tabblettát (boltban nem kapható). Nézz a szemébe és mond meg nek i,hogy ez neked nem jó. Monnd el ,hogy az ő dühét ne rajtatok töltse ki hisz még csak "gyerekek" vagytok. Próbálj vele beszélni ha nem megy akkor írj neki "levelet" és rakd ki a konyha asztalra. ( nagy betűkkel, hogy ANYA).Elolvassa és szerintem megérti a helyzetedet, talán rá jönn, hogy nem minden a te híbád és nem mindenért téged kell okolni. Ilyen apróságok miatt mint, hogy nem szóltál neki , hogy mész le , nem kellene felpofozni. Remélem valamennyit tudtam segíteni . Üdv .Sweet. 15 lány
2010. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj apudnak ha tudsz vagy valamelyik rokonoddal beszélhetsz rólA.
2010. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!