Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10ves fiam a nyári hónapokban...

10ves fiam a nyári hónapokban allergiás. Szedi a cetiriozin tablettát, de nem igazán használ! Adjak neki mást?

Figyelt kérdés
folyik az orra,és viszket a szeme a gyógyszer mellett is!
2010. júl. 27. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mire allergiás.Fiam a pázsitfüvekre és a gyomokra,tavaly nyáron jött neki elő.A gyerekorvos tanácsolta,h próbáljuk ki az Ambrosia nevű homeos szert,2 nap alatt elmúltak a tünetei.Szezonon kívül havonta egy hétig kellett szednie,szezonban naponta,idén nyáron még semmiféle tünete nem volt az allergiától.Az orvosunk azt mondta,nagy esély van rá,h így tünetmentessé válhat,mert a szervezetének a tűréshatára megnő a szertől.Eddig úgy néz ki,sikerülni fog.
2010. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem egy időben,nekem se használt.Most reklámozzák az Allegra nevezetű gyógyszert nekem az bevált :D
2010. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm ajánlotta a foghagymatablettát,amit drogériákban lehet kapni. Kinevettem először, nem értem most sem miért, de működik nálam. Virágpor allergiám van (kevert virágok, tehát mindenféle), mégis bevált. Az allergia gyógyszerekkel semmire nem mentem, éjjel főleg.. mindig fulladtam. Most semmi gond. Egy próbát megér nektek is! Étrendkiegészítő is lehetne akár, nem feltétlenül kell hinnetek benne, én sem tettem. :) Ma már nem szedek gyógyszereket :) Sok sikert!
2010. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!