Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti vennétek 14-15 éves lányoto...

Ti vennétek 14-15 éves lányotoknak bikinit nyárra?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok szeptemberbe leszek 15.

Anya 2 éve tankinit vett nekem mert a bikinihez kicsi voltam. Nem is tetszik de az mondta anya vagy megveszi azt vagy semmit. Ha vizes lesz teljesen rámtapad és eléggé látszik a mellemnél (nincs benne szivacs). Mivel szerintem kicsi rám ezért másikat kell venni. Tavaly osztálykiránduláson is kibeszéltek mert mindenki másnak bikinije van. Nem szeretném hogy mindenem kilátszodjon de azért jó lenne olyan fürdőruha amit szeretek. Kiskoromban is csak azt vehettem fel amit anya mondott és most is hasonlóan csinálja. Nála még a cicanadrág is k.rvás és a leggingset sem engedte (most talán sikerül rábeszélnem) ezért csak farmerjaim vannak.

Ti vennétek a lányotoknak bikinit?


2015. máj. 11. 13:25
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Nem ismerem apámat
2015. aug. 1. 17:42
 32/35 anonim ***** válasza:
52%
Akkor mégiscsak az lenne a legjobb megoldás, ha kiveszel egy kis pénzt, legfeljebb később megadod. Óriási cirkusz lesz belőle, de idővel anyukád is belátja majd, hogy neked van igazad. Amiket elmondtál róla, az alapján szerintem ő 14-15 évesen már hordott bikinit.
2015. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor hordj bikinit ha jól áll.
2015. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
57%
Pont olyan vagy mint a barátnőm. Náluk is ilyen van otthon, ő is ugyanigy engedi, hogy az annya ennyi idősen ilyen nagyon befojásolja. Nem kel lázadni, de legyen már saját véleménye a gyereknek!
2015. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
57%

Mond neki, hogy, :

-Anya, szeretnék neked is megfelelni, betartani a szabályokat, de közben szeretnék önmagam maradni!

2015. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!