Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti vennétek 14-15 éves lányoto...

Ti vennétek 14-15 éves lányotoknak bikinit nyárra?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok szeptemberbe leszek 15.

Anya 2 éve tankinit vett nekem mert a bikinihez kicsi voltam. Nem is tetszik de az mondta anya vagy megveszi azt vagy semmit. Ha vizes lesz teljesen rámtapad és eléggé látszik a mellemnél (nincs benne szivacs). Mivel szerintem kicsi rám ezért másikat kell venni. Tavaly osztálykiránduláson is kibeszéltek mert mindenki másnak bikinije van. Nem szeretném hogy mindenem kilátszodjon de azért jó lenne olyan fürdőruha amit szeretek. Kiskoromban is csak azt vehettem fel amit anya mondott és most is hasonlóan csinálja. Nála még a cicanadrág is k.rvás és a leggingset sem engedte (most talán sikerül rábeszélnem) ezért csak farmerjaim vannak.

Ti vennétek a lányotoknak bikinit?


2015. máj. 11. 13:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért ne lehetne?... Szóval megengedném igen...
2015. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
65%

Hát ha a gyerekem abba érezné jól magát és nem nézne ki benne úgy mint egy koravén, akkor vennék neki.

Az én lányom 4 éves, de már 2 évesen is bikinibe flangált :-)

2015. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Simán engedném. Én is 38 vagyok egyébként. Szerintem pont a saját stílusa miatt félt jobban anyukád, kicsit még kitolná az időt, hogy nővé válj, de rosszabb esetben még az is lehet, hogy konkurenciát lát benned, mert sajnos ilyen is van:( Próbálj beszélni vele, hogy egy korodnak megfelelő, szolidabb, de csinos bikinit szeretnél. Menjetek el együtt vásárolni, és mutass egy szóba jöhető darabra, hogy lássa a gyakorlatban, mert szerintem elméletben másra gondol, azért annyira elutasító.
2015. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
77%

14 évesen még a felnőtt nőknek szánt bikinik túl nagyok voltak nekem (igaz, ez 30-ra se sokat javult, de ez már egyéni szoc.problem). A gyerekbikinikben pedig (az én időmben) még nem volt szivacs.


Viszont ha a lányomnak nem lennének ilyen "méretproblémái", nem látnám akadályát, hogy bikinit vegyünk neki.

Persze lehetőleg nem extra push-up, nyakig nyomó darabot tangabugyival, hanem valami ízléseset.

2015. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Anyud aztán tolja rendesen neked meg semmit nem enged... fél hogy jobb szebb vagy nála. Igen engedném hogy egy korodnak megfelelö bikinid legyen.
2015. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
82%

egyszerű.. ha nem akar menni, elmész aztán veszel magadnak..

én ezt csináltam múltkor.. igaz én fiú vagyok, de ez mindegy..

newyorkerben volt valami póló ami tetszett, de anyám szerint a felirat nem iskolába való... jólvan, oké akkor nem kell.. na másnap szépen visszamentem aztán megvettem magamnak:D

2015. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Csak nekem nincs pénzem az a baj mert anyám szerint felesleges a zsebpénz
2015. máj. 11. 16:51
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megengedném. Most már sok helyen lehet külön venni alsó és felsőt is, biztos, hogy lenne rád méret.
2015. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megengedném.
2015. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Természetesen vennék.

Fürdőruha utoljára kb. 5 évesen volt rajtam, akkor is azért, mert tetszett, amellett bikinijeim is voltak.

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen kérdés akárkiben felmerülhet.

2015. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!