Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti vennétek 14-15 éves lányoto...

Ti vennétek 14-15 éves lányotoknak bikinit nyárra?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok szeptemberbe leszek 15.

Anya 2 éve tankinit vett nekem mert a bikinihez kicsi voltam. Nem is tetszik de az mondta anya vagy megveszi azt vagy semmit. Ha vizes lesz teljesen rámtapad és eléggé látszik a mellemnél (nincs benne szivacs). Mivel szerintem kicsi rám ezért másikat kell venni. Tavaly osztálykiránduláson is kibeszéltek mert mindenki másnak bikinije van. Nem szeretném hogy mindenem kilátszodjon de azért jó lenne olyan fürdőruha amit szeretek. Kiskoromban is csak azt vehettem fel amit anya mondott és most is hasonlóan csinálja. Nála még a cicanadrág is k.rvás és a leggingset sem engedte (most talán sikerül rábeszélnem) ezért csak farmerjaim vannak.

Ti vennétek a lányotoknak bikinit?


2015. máj. 11. 13:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én vennék. 14-15 évesen megengedném, hogy kialakítsd a saját stílusod. Nem falatnyi bikinit, de egy korrektet engednék. N31
2015. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
52%

Bikiniben is van olyan, amiben nincs szivacs és tankiniben is van olyan, amiben van, ez tehát egy nagyon buta kifogás.

Bikini akkor fog jól állni, ha van hozzá.

2015. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért ne lehetne bikinije egy 14 évesnek. Az én lányom is ennyi idős és abban van nyáron. Édesanyád hány éves? Ő hogyan öltözködik?
2015. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora a melled?
2015. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Simán engedném neki, 14 évesen már elég nagy hozzá szerintem. Persze nem tangásat, meg olyat ami épphogy takar fölül is, hanem valami szolidabbat. A tankinit én sem szeretem, mert kényelmetlen, és sokkal több idő, mire megszárad.
2015. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Anya 38 éves. Őszintén anya elég "érdekesen" öltözködik. Ő nyáron csak bikinit hajlandó felvenni de emellet szolárium, műköröm, póthaj, rengeteg smink :(
2015. máj. 11. 13:36
 7/35 A kérdező kommentje:
A mellméretem nem tudom mekkora mert még toppot hordok és az nyúlik illetve állítani lehet.
2015. máj. 11. 13:37
 8/35 A kérdező kommentje:
Amúgy én is valami szolidabbra gondoltam
2015. máj. 11. 13:38
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megengedem. Épp a hétvégén voltunk fürdőruhát venni. Úszásra kapott egy új egyrészest, nyárra pedig választott bikinit, egy alsót és két felsőt.
2015. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem is értem. Tavaly a 4 éves lányom is bikinit kapott. Nem is tudtam, hogy ehhez lehet túl kicsi az ember lánya. :) Szerintem ez inkább kényelmi kérdés.
2015. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!