Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti vennétek 14-15 éves lányoto...

Ti vennétek 14-15 éves lányotoknak bikinit nyárra?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok szeptemberbe leszek 15.

Anya 2 éve tankinit vett nekem mert a bikinihez kicsi voltam. Nem is tetszik de az mondta anya vagy megveszi azt vagy semmit. Ha vizes lesz teljesen rámtapad és eléggé látszik a mellemnél (nincs benne szivacs). Mivel szerintem kicsi rám ezért másikat kell venni. Tavaly osztálykiránduláson is kibeszéltek mert mindenki másnak bikinije van. Nem szeretném hogy mindenem kilátszodjon de azért jó lenne olyan fürdőruha amit szeretek. Kiskoromban is csak azt vehettem fel amit anya mondott és most is hasonlóan csinálja. Nála még a cicanadrág is k.rvás és a leggingset sem engedte (most talán sikerül rábeszélnem) ezért csak farmerjaim vannak.

Ti vennétek a lányotoknak bikinit?


2015. máj. 11. 13:25
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

A lányomnak 10 éves kora óta bikinije van..

Úgy szeret öltözni mint én.

2015. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
54%
12 vagyok, és párnás bikinim van! :o
2015. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Természetesen vennék, miért ne? Nem is értem. De sajnálom. Azért ha lehet, nem követelőzve, de okosan próbáld meggyőzni. Én a 8 éves lányomnak is veszek, és figyelembe veszem, hogy ő mit szeretne, még olyankor is, ha nekem valami nem tetszik.
2015. jún. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam öreg az anyukád :D

Nekem kb. 11 éves korom óta bikinim van, nem is tudnék, meg nem is szükséges mást hordanom. Azért párszor bepróbálkoztak az egyberészessel, meg is vette, de nem használtam. Tankonit nem vennék fel, mert hülyén barnulok. Hogy lehetnél a bikinihez túl fiatal?

Amúgy már kislányoknak is csinálnak bikinit. Amit utáltam, hogy 8 éves koromig csak fürdőbugyit hordhattam, ez volt nagyon gáz.

2015. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Na, vettél már bikinit?
2015. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Még nem mert még jó rám a tankini..talán jövőre
2015. aug. 1. 15:15
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem értem h miért nem veszel magadnak egy bikinit ha akarsz.
2015. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
57%

Na idefigyelj. Elmondom mit csinálj:

Gondolom tudod, hol tartják a szüleid a pénzt, vegyél ki annyit, amennyi egy bikini ára. Konkrét árat nem tudok mondani, mert nem tudom, milyen üzletben akarsz vásárolni. Menj el az üzletbe, és vedd meg azt a bikinit, ami neked tetszik. Óriási nagy balhé lesz belőle otthon, de ideje sarkadra állni, megmondod szépen otthon, hogy tankiniben nem vagy hajlandó strandra menni, nem égeted le benne magad. Egy idő után lenyugszik majd. Ideje egy kicsit önállósodni majdnem 15 éves fejjel.

2015. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Van egy 10 ezresem de azt másra szeretném költeni.

Lopni biztos nem fogok anyám utálni fog, igy se nagyon szeret

2015. aug. 1. 17:00
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor apukádtól nem tudsz kérni esetleg?
2015. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!