Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a megoldás ebben a helyzetben?

Mi a megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval. betegen ülök itthon. 1 hónapja 4-en mentünk haza és az egyik haverom megdobott egy gyereket kissé keményy hógoylóval. én és még 2 haverom hátul mentünk. én egyszer akartam megdobni de mellé ment és nem is akartam igazán. aztán mai órán bement 2 tanár plusz az a gyerek akit megdobott haverom. és a 2 haverom aki nem csinált semmit az nem kapott semmit. de a másik szaktanárit fog ,csak ő azt mondta hogy csak én voltam a bűnös , erre mondta neki a tanár h nem hiszi el. tehát most ketten kapnánk intőt maikor én nem csináltam semmit. Szerintetek mit tegyek ? mit mondjak anyukámnak? mit mondjak a tanárnak ? Hogy hozzam ki ebből magam ? Bocsi h hosszú. előre is köszi a válaszokat
2010. febr. 19. 16:00
1 2
 11/19 anonim válasza:
na mi volt?:D
2010. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát egy haverom elvitte szóval happy minden :D de ő se kapott semmit
2010. febr. 23. 17:00
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szánalmas vagy a haveroddal együtt! Miért kell olyan gyereket dobálni, aki nem akar hógolyózni veled/veletek?!? Összetörném a kezedet, (vagy nem is, inkább majd a 3 haverom) mit szólnál? Én meg majd legfeljebb azért írogatnék ide, hogy "júúúúj mit mondjak anyunak".. Gondolkozzál már!
2010. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyrészt egy rég megoldódott kérdés válaszolásával totál kár volt koptatnod a billentyűzetet. Másrészt ezek szerint te ugye szent vagy és sosem csináltál ilyen "rosszaságot", ugye? Vagy csak más szemében a szálkát is, magadéban a gerendát sem? Hmmm? Szerintem inkább te gondolkodjál el egy normálisabb modor választásán másrészt, hogy talán nem kéne képmutatónak lenni. Cseppet nevetséges volt ez így ebben a formában...
2010. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nézd te "egyetemista(!)"! Az teljesen irreleváns, hogy én miket csináltam! Ha jófiú voltam, akkor is f@szság, ha rossz voltam, akkor is f@szság volt amit a kölök művelt a haverjaival. És az is, amit te csináltál.


Egyetemre meg nem tudom hogyan vettek fel téged alapszintű olvasási ismeretek nélkül! Milyen funkcionális analfabéta vagy, hogy azt hiszed, elárulta a haverja? ("A haverodat meg hagyd a fenébe, aki így elárul, hogy a saját bőrét mentse, az egy gerinctelen, gyáva alak.") A haverja pont magára akarta vállalni a dolgot, de a tanár nem hitte el! (ő azt mondta hogy: "csak én voltam a bűnös") Úristen, milyen egyetem süllyedt oda, hogy ilyen funkcionális analfabétákat is felvett?!?


Na neked aztán tényleg megérte billentyűzetet koptatnod!

2010. márc. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Se tisztességes modorod, nincs, se olvasni nem tudsz és még erkölcscsősz is szeretnél lenni. Vicces gyerek vagy te na. :)
2010. márc. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A morális és humorérzékemet véleményezted, ezzel semmi gond, ezt lesz@arom. Arra, gondolom, hogy olvasni nem tudok, nem akarsz példát hozni, nem is tudsz, mert csak fröcsögsz. Nem baj. Tedd. Ez a te morális szinted.
2010. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Továbbra is vicces vagy. :) Írogass gyakrabban! Komolyan, szeretem amikor egy fárasztó nap után meg tudnak nevettetni. Nem fogok érdemi választ adni azonban. Hogy miért nem? Mert az eddigi hozzászólásaid alapján nem éred el még azt az értelmi színvonalat sem. Nem mellesleg a fröcsögést is te indítottad. Szar ügy. De mondom: írogass csak nyugodtan. Szeretek nevetni. :) Magam részéről nem fogok lesüllyedni azonban arra a szintre - bár be kell vallanom, hogy szórakoztató -, hogy szájkaratét vívjak veled. Szóval reagálást ne nagyon várj. :)
2010. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Figyelj egyetemista! Örülök, hogy ilyen könnyű téged szórakoztatni! Kb. az 1 hónapos fiam van így ezzel. Elég ránézni, és már vigyorog. Ő szépen fejlődik, azért majd ezt kinövi, ha neked nem is sikerült.


Tudod ott kezdődik az egész, hogy az első (hozzám intézett) reakciód alkalmával kellett volna csak egy arasznyival feljebb olvasnod, mint ahova írtál. Ezt találtad volna (többek között):


"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"


NEM várok választ! Köszi.

2010. márc. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!