Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 14 éves lányoto...

Elengednétek a 14 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Szülők,ti elengednétek a 14 éves lányotokat egyedül egy másik városba a barátjához? 2 hónapja járnak együtt. Már bemutatta a fiút,persze ettől még nem vagyok nyugodt. Tiltani nem akarom,mert az csak rosszabb lenne,de félek hogy túl messzire mennek el.

2015. jan. 23. 01:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Inkàbb sok okostojàs tin
2015. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ez nem bizalmatlansàg, csalódottsàg kérdése, egy 14 éves gyerekről beszélünk aki kér hónapja "szerelmes",és persze bőven kamasz azt hiszi màr minden való neki, mndent tud és mindent megtehet. Ilyenkor nagy szüksége van a szüleire a hatàrokra.
2015. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Saját magának kéne eldöntenie hogy hol a határ.
2015. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, te hány éves vagy ennyi ésszel?
2015. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért vagytok kiakadva... 14-15 évesen már gimiben 9. vagy 10.esek szerintem normális hogy érdeklik a fiúk. nekem is van ismerősöm aki 14 évesen vesztette el és 16 évesen már rendszeresen élt nemi életet a barátjával... emellett a szülei orvosok. Kitűnő tanuló volt és intelligens is. Ezzel nem azt mondom hogy 14 évesen feküdjön le mindenkivel de ennyi évesen már gimis is lehet ott meg már normális hogy érdeklik a fiúk.
2015. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Utolsó senki sem mondta, hogy ne érdekeljék a fiúk
2015. jan. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
49%

De, ketten-hárman írták, hogy milyen világ ez a mai, hogy 14 évesen már a fiúzáson jár az esze.

Elengedném.

2015. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Én is.
2015. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Még általánosba jár,most 8.-os. És tudom hogy természetes hogy érdeklik a fiúk,engem az zavar,hogy miért ő megy a fiúhoz?! Nem akarom hogy megszokja ezt,aztán majd azt hiszi az a természetes ha ő megy,nem a fiú.
2015. febr. 1. 22:39
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért pontoztak le... nem azt mondtam feküdjön le 14-15 évesen mindenkivel mert az a normális,de azért amikor én voltam 9.-es meg 10.-es és valaki nem volt szűz nem volt akkora csoda (jó nem az volt a megszokott de akkor is.) illetve azért már 1 kapcsolat nem csak arról szólt hogy smárolnak... bár megjegyzem általánosba még én se engedném. Az hogy miért ő megy a fiúhoz és nem fordítva szerintem senkoi se tudja csak a lányod
2015. febr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!