Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 17 és fél éves...

Elengednétek a 17 és fél éves lányotokat Pestre egyik fiú barátjához?

Figyelt kérdés
A szüleim ismerik a fiút, anyukáját csak látásból, de hozzájuk mennék 2 napra. Messze lakunk egymástól, és csak nyáron tudunk találkozni, mert mindig ugyan oda járunk nyaralni. Ti megengednétek?

2014. nov. 10. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Én budán lakok és így Budapestre nem engedném szivesen a gyerekemet a tapasztalataim alapján, viszont máshogyan gondolva - a gyerekemet már elengedném ennyi idősen, ha szeretne menni (és elvonatkoztatok attól, hogy mennyire utálom Budapestet:P).
2014. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szóval te csak Pest miatt nem engednéd? :)
2014. nov. 10. 22:21
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de van gyerekem, ugyan még kisebb, de tudom, hogy előbb utóbb el kell engedni majd őt is. 16 felett már szerintem gondolkoznék rajta, ha megbízhatok benne.
2014. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jó szülőnek látszol :)) sajnos az enyémek kicsit máshogy fogják ezt fel
2014. nov. 10. 22:37
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, meg kell próbálni! Anno az enyémek is reagáltak nem várt módokon és amúgy brutál nehéz ám elengedni a gyereket, nekik ez lehet azt fogja jelenteni, hogy 2 napig nem alszanak, csak veled foglalkoznak gondolatban stb. és ezt nem vállalják be, de bizony lassan felnősz és jó esetben pár év múlva el is fogsz költözni tőlük, szóval próbálkozni kell.
2014. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Ment a zöld kéz!

Másokat is meghallgatok! :)

2014. nov. 10. 22:52
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha előtte alaposan ledumálnám a fiú szüleivel a dolgot és olyan lenne a lányom akiben meg lehet bízni (nem tudom milyen vagy), akkor elengedném.
2014. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem jó a kapcsolatom a szüleimmel sajnos...illetve inkább úgy fogalmaznék, hogy nem tudok megnyílni előttük teljesen.
2014. nov. 10. 22:59
 9/20 anonim ***** válasza:
A húgom 16 éves kora óta oda megy ahová akar, csak meg kell mondania hová megy, ha megérkezett telefonál, mert ha nem, megyünk érte és bünti van.
2014. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok és nem engednek el Pestre.
2014. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!