Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 14 éves lányoto...

Elengednétek a 14 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Szülők,ti elengednétek a 14 éves lányotokat egyedül egy másik városba a barátjához? 2 hónapja járnak együtt. Már bemutatta a fiút,persze ettől még nem vagyok nyugodt. Tiltani nem akarom,mert az csak rosszabb lenne,de félek hogy túl messzire mennek el.

2015. jan. 23. 01:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Én nem nagyon örülnék neki. Meg furcsa is hogy miért a lány megy "udvarolni" a fiúhoz? Kérdező nem megbántani akarlak,de sajnos kifordult a világ magából,a mai lányok csak úgy futnak a fiúk után és nagyon könnyen adják magukat :(

Te tudod mennyire bízhatsz meg a lányodban,remélhetőleg jó nevelést adtál neki,bár ha nyugodt lennél,akkor nem írtál volna ki ide kérdést.

2015. jan. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%
Most már. Késő bánat. Ahogy nevelted.. Valószínűleg nem alidni megy. Talán rendes a srác...
2015. jan. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a srác? Gondolom ő is kamasz és hát ezek a kamasz fiúk arra hajtanak,hogy mielőbb túl legyenek azon....
2015. jan. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, mik a körülmények. Ha pl ha falun laktok, és csak a másik városban van szórakozási lehetőség, pl mozi, neves cukrászda, akkor elengedném délutánra. Ott alvás kizárt, nem azért, mert féltem a szüzességét, félti ő maga, bár úgyis megteszik, ha akarják (mondjuk a lányomat ismerve 2 hónap után a puszi is nagy szó)... van neki saját szobája, ráér még az éjszakai kimaradással. Ha kb ugyanolyan a két település, megbeszélném vele, hogy engedjen az udvarlásnak, jöjjön a fiú.
2015. jan. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Az apja sem. Kicsit korai, nem? Hányadikba jár?
2015. jan. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Hát nem. Jöjjön a barátja.
2015. jan. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan nem engedném.A srác jöhet de együtt alvásról szó sem lehet.
2015. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Aztàn miért nem? Attòl nem lesz terhes...
2015. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
A fiú 16 éves. Van a mi városunkban is mozi,szórakozási lehetőség,meg fel is jöhetnek ide hozzánk,van a lányomnak külön szobája. 31 km-re lakik a fiú tőlünk,sőt ő egy kisebb városba. Nekem furcsa hogy a lányom is megy hozzájuk,de tiltani nem akarom,mert félek hogy akkor is elmegy,csak valami hazugságot talál ki. Nem ott alvásról van szó,ilyet nem írtam sehol!!!
2015. jan. 23. 14:38
 10/30 anonim ***** válasza:
27%
Pedig azzal sem lenne semmi baj
2015. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!