Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen megengednétek?

14 évesen megengednétek?

Figyelt kérdés
A lányom tegnap megkérdezett, hogy ott aludhat-e a barárjánál hétvégén. Április òta járnak. A fiú 15 éves és az osztálytársa. TI megengednétek neki, hogy ott aludjon a fiúnál?
2015. jan. 13. 14:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

aztán jön a következő 14 éves lánytól a kérdés:

terhes vagyok, hogy mondjam el, mit csináljak?

(kiegészítés: anyu megengedte, hogy együtt aludjunk...)

2015. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:

Itt annyira sok az elvakult ostoba szülő! 14 évesen már FIATALKORÚ, NEM GYEREK! Van egy lányom, és két fiam. A lányomnak van barátja, és az idősebb fiamnak pedig barátnője. Én megengedem nekik, mivel megigérik, hogy semmi szexuális érintkezés, de azért figyelmeztetem őket hogy védekezzenek. Biztos, ami biztos. :@

37/F

2020. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#20

"14 évesen szokás kezdeni"

Sajnos ma meg szokás (itt is) " ugye nem vagyok terhes? " kérdést feltenni.

Meg lehet nézni a mai kamaszokat. A jogos ( de többnyire vélt ) jogaikat hangoztatják, a kötellesség/ felelősség fogalmát nem ismerik.

(37/ ffi)

2020. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

33 ás vagyok

kb 12 éves kortól vannak feltéve az ilyen kérdések.

2020. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Érdekes 5 év alatt mennyit változik az ember, ma már kapásból azt válaszolnám, hogy még véletlenül se, 5 éve úgy tűnik még megengedtem volna. :D
2020. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!