Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti megengednétek 16...

Szülők! Ti megengednétek 16 évesen az együttalvást?

Figyelt kérdés

A fiam 16 éves, régebb óta van együtt a barátnőjével, és nem rég hozta fel az együttalvás témát. Először kicsit elleneztem a dolgot, de igazából egy megbízható, felelősségteljes, és őszinte fiúról beszélünk, maximálisan megbízom benne, és a lányban is. Úgy vagyok vele, hogy inkább itt történjen meg a "dolog", mint máshol, és hajlok a dologra, hogy engedjem, de kíváncsi lennék...szerintetek? Ti a leírtak alapján megengednétek?


Köszönöm a válaszokat.



2012. márc. 13. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell együtt "aludniuk" ahhoz, hogy bármi is történjen.

Én megengedném, de csak ha elég felvilágosultak, hogy ne csináljanak hülyeséget. Ha nem azok, akkor meg segítenék ezen, mert a tiltás nem akadályozza őket semmiben.

2012. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha tényleg minden úgy van, ahogyan azt állítod, akkor simán. De ehhez a másik szülőnek is bele kell egyeznie értelemszerűen.
2012. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg megbízható és tényleg tisztában van a dolgokkal akkor simán meg engedném neki, persze a lány szüleinek a tudtával és a beleegyezésükkel hogy később végül ne rajtam csattanjon az ostor.
2012. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Anyumék annak idején pont így gondolkodta, persze féltették egyszem pici lányukat, de inkább megengedték. Nem lettem terhes, ma már dolgozom, vőlegényem van...bár nem az, akivel 16 évesen jártam, de a lényeg, hogy nem züllöttem el. Engedd meg nekik.
2012. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Ja, 22/L, ez lemaradt.
2012. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen. 16 évesen nem kicsik már, és hát inkább ne "játszd el" a bizalmukat. Így sokkal inkább kontroll alatt van a dolog.
2012. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ, mennyi idős a lány... Ha legalább van annyi, mint a fiam, akkor esetleg. De függne attól, hogy milyennek találom a lányt. Igazából nem is amiatt, hogy most lefekszenek-e egymással, mert tudom, hogy ahhoz feküdni sem kell. Hanem kedvelem-e annyira, hogy rászolgáljon, hogy éjszakára is nálunk vendégeskedjen. Akarom-e ennyire áldásomat adni a kapcsolatra. Szóval, ha a lány is olyan érett és komoly gondolkodású, mint a fiam, akkor lehet róla szó.
2012. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem teljesen egészségesen állsz hozzá. érdemes megengedni,mert ha csinálni akarják, úgyis fogják.vigyél haza óvszert, tedd a szobájába, jelezve, h elvárod a használatát. engedd meg nekik nyugodtan, h nálatok aludjanak, inkább otthon az ágyban,mint egy parkban vagy nem tudom hol.a lánynak is kellemesebb élmény. nem megalázó, stb.
2012. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha a másik szülő is beleegyezik. De tényleg. Nem úgy, hogy ők bemondják. Ne az legyen, hogy ott meg azt hiszik, hogy pizsamapartyba ment valami barátnőjéhez stb.
2012. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen engedném. Ha a szexre gondolsz (mi másra gondolnál), akkor ahhoz nem kell nálatok aludni, hogy megtörténjen. Valaki épp nincs otthon, vagy mások lakásában nappal is, de megoldják. Ezen már ne múljon a dolog. Te magad is írtad, hogy megbízol bennük, illetve ha már mindenáron csinálnák akkor legalább otthon tegyék. Ezzel teljesen egyetértek.
2012. márc. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!