Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Megengednétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Megengednétek, hogy a lányotoknak 15 évesen barátja legyen? ("járjanak")

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jézusúristen


vegyél be valamit

2013. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az illető nem 30 éves akkor miért ne engedném meg? Inkább most szerezzen tapasztalatot, mint 20-on évesen (már kicsit későn)...
2013. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha nem engednék, attól nem lesz jobb

15 évesen már azért lehet barátja

2013. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én 15 voltam mikor elkezdődött az első komolyabb kapcsolatom és azóta is tart.. a szüleim teljesen normálisan reagáltak erre, és örültek is neki:)
2013. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez nem korfüggő, hanem ész
2013. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 15 évesen lett először barátom. Már 9 hónapja együtt vagyunk. A szüleim szerint már elég idős vagyok. :) És ahogy apa fogalmazott itt volt már az ideje.

16/L

2013. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 21 éves lány vagyok és még nincs gyerekem (remélem így marad még pár évig, hogy férjhez menjek), de ha lenne fiam, neki hagynám, hogy "csajozzon", persze miután párszor átbeszéltem vele mindent. Ha lányom lenne, inkább próbálnám lebeszélni, mert egy 15 éves lány érzelmi hullámvasút. Persze tiltani nem tudnám, így inkább arra bátorítanám, hogy hozza haza a barátját, és szóljon, ha kell óvszer (adnék neki pénzt rá), majd ha bármi "baleset" van emelje fel a telefont és szóljon, hogy felkeressük az ügyeletes nőgyógyászt és patikát eseményutániért.

Meg persze, ha akarná aludjon itt a barátja (azért mégis kulturált helyen szeretkezzenek)

2013. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem vagyok szülő, de mit lehetne tenni? Ha eltiltaná a lányát akkor csak hazugságokat gyártana, hogy találkozhasson a sráccal. Igazából nem lehet teljesen eltiltani vagy így vagy úgy úgyis találkoznának. Ilyenkor jobb szabályokat hozni ezzel kapcsolatban és engedni neki.
2013. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

igen, ha nem engedik meg, attól még találkozhatnak titokban

és a szülőt sem fogja beavatni a dolgaiba

attól hogy járnak, nem fognak feltétlenül lefeküdni rögtön

2013. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem megengedték, a srác másfél évvel volt idősebb nálam. Nem történt semmi komoly, csak a csókig mentünk, és én se züllöttem el. Én nem igazán látom akadályát...
2013. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!