Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek, hogy a 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek, hogy a 17 éves lányotoknak 24-25 éves barátja legyen?

Figyelt kérdés
A fiú kb 160 km-re lakik. Még ismerkedünk, de nagyon aranyos fiú, orvosira jár. Egy "gond" van vele, hogy arab. Vagyis nekem annyira nem gond, de szüleim nem tudom mit szólnának hozzá. Kérdezgettem a vallásáról, mesélte, hogy kint nem jó a magyar lányoknak, nem vinne ki oda engem. Ti elítélnétek a fiút, csak mert nem magyar? Tud magyarul, meg már pár éve itt lakik.
2013. júl. 18. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

őszintén, én nem szívesen...

inkább legyen a korabeliekkel, ezt kicsit sokallom.

2013. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem sok! De egy muszlim embert nem tűrnék meg a lányom mellett!
2013. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
nem vagyok rasszista szóval nem ítélném el,nekem is van egy félig arab ismerősöm és nagyon rendes ember,és a családja is
2013. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A korkülönbség nem sok. Ismerek személyesen sok muszlimot, az én barátaim hihetetlen aranyosak, segítőkészek stb, DE ha kapcsolatról van szó, totál mások. Barátnőm is járt egy muszlimmal és elviselhetetlen volt. Egyszerűen olyan szabályaik, vallási kötelezettségeik vannak, hogy nem sok ember bírja. Persze lehet hogy a ti szerelmetek olyan erős lenne hogy felvennéd a vallását is akár. Ilyenről is hallottam. Ismerkedjetek, kérdezd a terveiről, egyáltalán hol akar letelepedni, vissza akar e menni a hazájába, majd elválik.
2013. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én meg. Most mi bajom lenne attól hogy szeretik egymást?
2013. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Legalább fennáll a lehetősége annak, hogy nem olyan felelőtlen, mint a fiatal pasik..
2013. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Disturbed90 ***** válasza:

Szerintem biztos jó fej lehet. Gratulálok nektek, csak 1 jótanács:


Ne hergeld fel mert kapsz egy vödör sósavat az arcodba, náluk ez a módi nem a pofon. ;)

2013. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A korkülönbséggel nincs baj, de ne lepődj meg, ha rajtad kívül lesz még 12 felesége.
2013. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha rendes a fiú és szereted akkor nincs semmi gond.
2013. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az hogy arab azt most nem minősíteném. Én 25 voltam amikor összejöttem a 17 éves barátnőmmel, azóta is együtt vagyunk. Már lassan 5 éve.
2013. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!