Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 16 éves...

Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak hogy fiúkkal barátkozzon és találkozzon, vagy átmenjen hozzájuk?

Figyelt kérdés

Nincs sok fiú barátom, 2-3 van, de ők már régi barátaim. Idősebbek nálam 2-3-4 évvel, érettebbek, mint a korosztályom, ezért jövök jól ki velük.


Összejárok velük, vagy áthívjuk egymást, baráti alapon. Anyám nem is akar róla hallani, mikor az egyik hazakísért, mert besötétedett, és messze lakom, lek@rvázott, mert van barátom, de vele szomszédos városba lakunk. Mikor nincs itt, hiányolom a társaságot. Lány barátnőim is vannak, de velük nem érzem magam olyan jól, mint a fiúkkal.


Mindig hozzávágja a fejemhez hogy én biztos megcsalom a barátomat, mert az egyik legjobb barátom egy fiú, és vele sokszor szoktam találkozni. Pedig tudja hogy megbízható lány vagyok, sosem jártam bulizni, nincs káros szenvedélyem, nem iszom alkoholt, ő mégsem bízik bennem, pedig sose tettem semmi olyat, amivel elvesztettem volna a bizalmát.

Ti hogy reagálnátok? Megengednétek?



2013. júl. 9. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az egyik legjobbarátom fiú, és volt, hogy ott aludtam nála meg van, hogy 1 teljes napot együtt vagyunk stb. és közben nincs köztünk semmi. Amúgy meg nem anyudnak kéne ezen problémáznia, hanem maximum a barátodnak, de ha ő megbízik benned akkor szerintem tök okés az egész...csak figyelj oda az érzéseire.
2013. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A barátom tudja hogy őket hármukat már régebb óta ismerem, és jó barátaim. Nem problémázik ezen. De anyámat nem értem...szerencsés vagy :)
2013. júl. 9. 09:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Már anya vagyok, de nekem csak fiú/férfi barátaim voltak és vannak. Nem bírom a női pletykás, csajos beszélgetéseket, idegesítenek. Megértem a hozzáállásod, mert ebben nőttem fel én is. Anyukád nyers és bizalmatlan. Megváltoztatni nem fogod tudni. Ő már egy felnőtt ember, már nem változnak. A saját életedért meg te vagy felelős. Mást nemigen tehetsz, mint őszinte vagy a barátodhoz, és nem figyelsz anyukád beszólásaira. Amíg tiszta a lelkiismereted, addig nem csináltál semmi rosszat! Amúgy én engedném a lányomnak a barátkozást, de idősebb fiúkkal való lógást este már nem. Nem csak azért, mert férfiak, hanem mert nem szeretem, ha tinik rohangálnak sötétedés után a városban, felügyelet nélkül. Itt is sokan csöveznek a padokon, kifejezetten rossz szórakozásnak tartom. Ráadásul nem olyan a világ, mint két generációval ezelőtt, ma már jobban kell ügyelni. De ennek semmi köze a fiúbarátokhoz.
2013. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Csak délutánonként szoktam összefutni velük, a vagy maximum 8 ig, este nem vagyok kint én sem.

De nem is csak az, hogy le k@rváz, hanem el se enged hogy találkozzak velük.

2013. júl. 9. 10:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt megengedném,szerintem próbálj anyukáddal szépen elbeszélgetni,esetleg hívd át hozzátok a fiúkat,hogy jobban megismerkedjenek anyukáddal.
2013. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele túl jóba, nem szoktam vele sokat beszélni se.
2013. júl. 9. 10:36
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
akár én is írhattam volna... csak hogy nekem a barátom légvonalban is több mint 120 km-re lakik... így alig látom... és anyám ugyan ezt játszotta el... meg most is megkapom majdnem minden nap...
2013. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mennyi idős vagy? :)
2013. júl. 9. 12:35
 9/16 anonim ***** válasza:
15 :)
2013. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Anyád félt ;) Ez természetes :D De nekem is lassan elég belőle pedig én se m csinálok ilyen kársos cucokat még cigi sem :)
2013. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!