Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 16 éves...

Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak hogy fiúkkal barátkozzon és találkozzon, vagy átmenjen hozzájuk?

Figyelt kérdés

Nincs sok fiú barátom, 2-3 van, de ők már régi barátaim. Idősebbek nálam 2-3-4 évvel, érettebbek, mint a korosztályom, ezért jövök jól ki velük.


Összejárok velük, vagy áthívjuk egymást, baráti alapon. Anyám nem is akar róla hallani, mikor az egyik hazakísért, mert besötétedett, és messze lakom, lek@rvázott, mert van barátom, de vele szomszédos városba lakunk. Mikor nincs itt, hiányolom a társaságot. Lány barátnőim is vannak, de velük nem érzem magam olyan jól, mint a fiúkkal.


Mindig hozzávágja a fejemhez hogy én biztos megcsalom a barátomat, mert az egyik legjobb barátom egy fiú, és vele sokszor szoktam találkozni. Pedig tudja hogy megbízható lány vagyok, sosem jártam bulizni, nincs káros szenvedélyem, nem iszom alkoholt, ő mégsem bízik bennem, pedig sose tettem semmi olyat, amivel elvesztettem volna a bizalmát.

Ti hogy reagálnátok? Megengednétek?



2013. júl. 9. 09:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, de az már beteges féltés :D
2013. júl. 10. 20:34
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom legjobb barátja is egy fiú, mindketten 16 évesek és már 5 éve barátok. Én azt is megengedem, hogy nálunk aludjon (külön szobában), mert tudom, hogy szeretnek sokat beszélgetni és én féltem őt is ezért nem akarom,hogy későn menjen haza és persze az anyukája is nyugodtabb. A lányomnak is van barátja és egyáltalán nem féltékeny.
2013. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A barátom nekem se féltékeny, csak annyi, hogy a fiúk idősebbek nálam, de kettőnek van barátnője, és nem úgy néznek rám :)
2013. júl. 10. 21:32
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik legjobb barátom egy 19 éves fiú. Soha nem volt köztünk semmi, és nem is lesz, mert olyanok vagyunk egymásnak, mint a testvérek.

Anyukám engedi, hogy találkozzunk, de szerintem még mindig abban a hitben él, hogy titokban járok vele (nincs barátom amúgy, és neki sincs barátnője). :D

16/L

2013. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Az én anyám is, csak ő azt hiszi hogy mind a hárommal titokban kavarok, és a barátomnak meg nem mondok el semmit -.-
2013. júl. 13. 12:37
 16/16 anonim válasza:
Az én anyám mégjobban kiakaszt nem enged el sehova még neha lány barátokhoz sem...de ha érdekel elmondom neked privibe,tudnék mit mesélni és kívncsi lennék a véleményedre...szóval légyszi írj 16/L
2015. febr. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!