Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek, hogy a 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek, hogy a 17 éves lányotoknak 24-25 éves barátja legyen?

Figyelt kérdés
A fiú kb 160 km-re lakik. Még ismerkedünk, de nagyon aranyos fiú, orvosira jár. Egy "gond" van vele, hogy arab. Vagyis nekem annyira nem gond, de szüleim nem tudom mit szólnának hozzá. Kérdezgettem a vallásáról, mesélte, hogy kint nem jó a magyar lányoknak, nem vinne ki oda engem. Ti elítélnétek a fiút, csak mert nem magyar? Tud magyarul, meg már pár éve itt lakik.
2013. júl. 18. 13:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én sem ítélném el. Nem nagy korkülönbség,ráadásul nekem is van ismerősöm aki arab,és nagyon tisztességesek!!

Ez miatt ne aggódj! A szüleiddel pedig ülj le,és beszélj velük :)

2013. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"mesélte, hogy kint nem jó a magyar lányoknak, nem vinne ki oda engem."

Na itt a lényeg. Nem púderezi a szart, kimondta, hogy ott neked nem lenne jó. Azaz nem olyan életet szánna neked.

A korkülönbség sem vészes, bár a tény, hogy te még csak 17 vagy, és mostanában végzős, és ha továbbtanulsz még csak most jön az igazi felnőtt lét kezdete. Így nem hinném, hogy most kéne elköteleződni. Persze ettől még lehetsz együtt vele, max nem ő lesz a férjed. :)

Egyébként meg sose zavarjon a vallása, meg származása. Ha szüleidet nem zavarná (ezt te tudod) akkor nincs ezzel semmi gond.

2013. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 ivilicious ***** válasza:
nekem inkább az arab dologgal lenne bajom.bár,ha nem piacos arab,hanem orvosira jár..azt lehet elfogadnám.
2013. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A kutyatenyésztők szerint a fajták keveredése korcsok megjelenéséhez vezet .
2013. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó-az emberek nem állatok. Mellesleg meg a keverékkutyusok a legellenállóbak.
2013. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Még egy év és már a 40-es pasasoknak is odaadhatod :)))
2013. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A korkülönbség nem vészes, a te korodban én is hasonló korú fiúkkal jártam. Más kérdés, hogy visszanézve kicsit sokallom, de egész egyszerűen vmiért nem jött össze a kapcsolat a tizenévesekkel.

Az arab dolog már megint más.. nekik tényleg más a kultúrájuk, az egész felfogásuk, szerintem nem vagy rá kész, hogy ezt vállald egy kapcsolatért. De persze ezt te tudod eldönteni, a szülőkkel meg... nehéz lesz.

2013. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!