Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen megengednétek?

14 évesen megengednétek?

Figyelt kérdés
A lányom tegnap megkérdezett, hogy ott aludhat-e a barárjánál hétvégén. Április òta járnak. A fiú 15 éves és az osztálytársa. TI megengednétek neki, hogy ott aludjon a fiúnál?
2015. jan. 13. 14:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
60%
tipp: 10-es 16 éves ifjú titán :D
2015. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
37%

Nem találtad el. (#10)


A tiltás visszafelé sül el.

2015. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
59%
14 évesen még társasjátékozzon!
2015. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
60%

"Nem találtad el. A tiltás visszafelé sül el."

jaja. de biztos nem felelősségteljes értelmes férfi, lányos apuka vagy:D :D :D

2015. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
54%

Drága prűd embertársaim.

Egy 14 évesnek is igenis lehet olyan igénye,hogy ne feltétlen szexeljenek csak aludjanak összebújva! (magamon és több ismerősömön is tapasztaltam ezt ennyi idősen) Anno volt barátnőm aki nem aludhatott éjjel a barátjánál,így délután összebújtak és úgy aludtak.Szexeltek már,(14 volt a lány akkor)de nagyon sok esetben csak összebújni akartak.

Szerintem nem feltétlen ideális 14 évesen szexuális életet élni de ez egyéni igénytől, függ,ha tiltod akkor is fog szexelni. Ha konkrétan együtt ALUDNI és csak összebújni akarnak abban nem értem a problémát.Ugyanezt megcsinálják majd nappal ha tiltod az estét.Ennyi.

Aki szerint egy 14 évesnek társasoznia kéne azt csak sajnálni tudom.

Régen is sokan szexeltek már 14 évesen csak az internet hiányában nem lehetett erről tudni. (annyira)

Másrészt,egy 14 éves elé már odadobják,hogy nesze döntsd el hova tanulsz tovább és mi akarsz lenni TÍZ ÉV MÚLVA. Ha ehhez a -szerintem felnőtt-döntéshez elég érett akkor egy majdnem egy éves kapcsolatban miért nem érett az összebújós alvásra? (mert feltételezem ők is erre kérik az engedélyt.magamból kiindulva,én anno megmondtam otthon,hogy igen most nem csak aludni megyek.no meg mondom,természetes igény összebújva elaludni azzal akit szeretsz.volt egy barátnőm aki tényleg csak aludni ment nagyon sok ideig a barátjához,mert lefeküdni még nem akart vele.de ezt otthon meg is mondta így nem is tiltották)

Aki tiltással nevel hazugságra tanít.Ha a szülő nem akarja elengedni kompromisszumra kell jutni.Ennyi.

2015. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
56%

De felelősségteljes vagyok. És még emlékszem a saját fiatalságomra is.


A kategorikus tiltásnál mindig jobb a gyermek és partnerének alapos ismerete és a bizalom. Nem egy idegenről van szó, hanem egy hosszútávú kapcsolatról.


A tiltás a nem ráérő szülők módszere.

2015. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
23%
Vicces,hogy ezen az oldalon egy hat évnyi tapasztalatot is lepontoztok.A tények nem tudom mióta olyanok,hogy egyet lehet vele érteni meg közben nem.
2015. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is megengedték annyi idősen.:)
2015. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem kicsit húznám a számat, de valószínűleg megengedném.
2015. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
43%
Ha jót akarsz neki akkor emberként tekints rá, ne szardarabként. Nem 14 évesen szokás kezdeni, de nincs gond ha valaki akkor akarja.
2015. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!