Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Érdekes ponthoz jutottam, de...

Érdekes ponthoz jutottam, de nem tudom, hogyan tovább. mit tegyek?

Figyelt kérdés

15/F vagyok. Egy nagyközségben élek. Vannak barátaim, az egyikben most csalódtam(azért még haverom, de akkor is rosszul esett:S).


Középiskolába járok, ahol azért kijövök az osztálytársaimmal, de nem igazán mondhatom a barátaimnak egyiket sem.


Itthon pedig....Na jó, tudom hogy vannak nálam roszabb helyzetben, de akkor is. Már ezerszer kértem, hogy egy kicsit élhessem a saját életem. Mindig azt mondják, hogy amíg itt élek, ők parancsolnak. Anyámék elváltak, ezért mindig azt mondja, hogy elköltözhetek apámhoz(aki az anyjával él, és az apaság annyiban nyilvánul meg, hogy 2 hetente elmegyünk valahova...nagyanyám le se ****)Persze udom, hogy úgyse küld el, de volt már, hogy kihajigálta a cuccaim. Persze ezzel csak azt érte el, hogy haragudtam rá.


Szóval én értem, hogy ő a főnök, de olyan szinten akar irányítani, hogy borzasztó. Ha be akarok vinni valami ételt a szobámba, néha ráhagyja, de máskor meg bejön és elviszi. Másik: ő mondja meg mikor fürödjek. Na jó, ez általában nem érdekel, de zavar azért. Meg tegnap elmentünk csavarogni, hazajöttem fél 12-kor, és leültem gépezni. Ilyen esetben vagy nem veszi észre, vagy igen. Ha igen, akkor bejön és kihúzza, vagy attól függ milyen a hangulata. Tegnap kihúzta, aztán én ideges lettem és visszadugtam. Aztán bejött, és elvitte a hosszabbítót:S (arról nem beszélve, hogy a többiek akár 4ig is játszhatnak, csak nálunk van ez....)


Na most nem az a lényeg, hogy mik történtek, hanem hogy hogyan. Szerintetek ha továbbra is hagyom hogy más irányítsa az életem, akkor ez mindig így marad??:S


Várom a pozitív és negatív kommentárokat is-utóbbiakat moderálva légyszíves.

Talán ez így nem tűnik nagy problémának, de higyjétek el, nagyon meguntam, hogy más irányítja az életem:S


2010. febr. 6. 11:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek=)

mindenki sokat segített:)

2010. febr. 11. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!