Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam meg a férjem nek...

Hogy mondjam meg a férjem nek hogy én mégse akarok gyereket? 3 hónap utan jutottam erre.

Figyelt kérdés
mégis hogy lehetne ezt normálisan megmondani? ma volt ovum és szeretkeztünk. szerintetek mennyi az esély rá hogy teherbe estem? ha ugy sikerült megtartom de ugy érzem félek a terhességtől pedig már tulléptema 3xen.
2010. dec. 4. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
az az igazság hogyha nem lett volna 2 csík a terhességi tesztemen nekem se lenne gyerekem....2 van pedig..
2010. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és nem estél pánikba mikor megtudtad hogy terhes vagy?
2010. dec. 4. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak őszintén, gondolom sejti a hozzáállásod, de biztosan megtudjátok beszélni. Csak ne hitegesd annál rosszabb nincs. De miért nem szeretnél? Mennyivel lépted túl a 30-at? Sosem akartál? Engem ez úgy elszomorít, hogy egy gyönyörű és okos gyerektől fosztod meg a világot :( Nem kell ezt túl agyalni, ha minden adott a babához, meglátod nagyon jó anya leszel:)
2010. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de akartam. kb 10 évig ez volt a vágyam.17től 27ig.aztan valahogy megváltoztam. azert hozzateszem más volt a párom a 10 év alatt másik férfi aki se elvenni nem akart sem gyereket. abm is volt sajnos amit azóta sem tudok feldolgozni lelkileg.most voltam 30.
2010. dec. 4. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor a párod miatt nem szeretnéd? Vagy félre értettem? Szerintem mindenkinek vannak ilyen időszakai, ez tök normális dolog. És egyáltalán nem vagy kifutva az időből, de mindenesetre én korainak tartom ezt a kijelentésedet. Nem csak megijedtél, hogy most már tényleg beindult a baba projekt és nem csak a távoli jövőről van szó? Sokan vagyunk így ezzel, hogy amíg beszélni kell róla addig nincs gond, de ha már bele is kell vágni, akkor megijedünk...Én még mindig azt mondom, hogy beszélj a pároddal, mond el őszintén az érzéseidet, azt hogy mi bánt, nem lehet Ő rossz ember ha ilyen régóta kitartasz mellette.
2010. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok..az elsőnél 20 voltam örültem neki,még nem tudtam mi vár rám.

másodiknál..férjem akart nagyon másodikat..sírtam...2 hétig aztán mikor megmozdult már imádtam..és mikor megszületett hát azt nem lehet elmondani milyen boldogság...

jó persze vannak nehéz percek...

de gyerek az kell...főleg ha tudsz vállalni..

2010. dec. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én most leszek 30 és tervezzük a gyereket. viszont nagyon félek tőle én is. de ilyenkor arra gondolok, hogy mekkora ajándék lesz mikor először ránk mosolyog és elneveti magát. annál szebb dolog nem nagyon lehet. és már el is múlik ekkorra a félelmem.
2010. dec. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!