Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak Én nemértem, hogy miért...

Csak Én nemértem, hogy miért csinálják ezt? :S

Figyelt kérdés

Lehet h nem ebb ea témába tartozik,de ide irom!:D Szóval azt nem értem hogy a 10-12 évesek körében (myvipen,iwiwen, néha a mindennapi beszélgetésekben) miért beszélnek "furcsán" ?! Sokszot látom myvipen: " szija baboom nagyon cjépcéges vadol cerizlek!" Erre a válasz: "Jaahj köcccönöm babohm. tjudom. cjupp cejjee."

ÉS sajnos ismerek olyanok akik a hétköznapokba is igy beszélnek. Vagy ez csak számomra idegesitö??:S


2010. jan. 29. 18:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

uhhh! na ezért nincs myvipem...

én nekem olyan mintha valami idegen nyelven beszélnének!


13 lány

2010. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Én vissza szoktam kérdezni, hogy: "ne haragudj, de mit is mondtál?" Komolyan nem értem, hogy mi vartyognak. Pedig én is 14 éves vagyok, és fújj de utálom az ilyen ribiket... :@
2010. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez a "menő"...a szercsipuszcsiimcsi és társai. Fúúúj!! Hányok...XD

14/L

2010. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én is 13 éves vagyok. Pár hónap múlva 14. Azt hittem velem van a baj!xD De jó megnyugtattatok.:) Én valószínű másban vagyok ilyen idegesítő..de legalább nem mutatom ország világ elött:D
2010. jan. 30. 17:22
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Ezeket én is nagyon utálom!Csomószor láttam már én is ezt,de olyan idegesítő.Egyébként én is ebbe a korosztályba tartozom,de soha,semmi pénzért nem beszélnék így.Ezek az ilyen beképzelt kis p*csiák.Kinem állhatom őket!!!

12/L

2010. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

előzővel egyetértek:D


13/L

2010. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
:)
2010. febr. 10. 21:01
 18/20 anonim válasza:

én is naggyából ebbe a korosztályba tartozom de mi ezt már kb. 8 évesen lerendeztük.:D

van egy barátnőm aki sajnos még nem nőtte ki.:S és én undorodom ha valaki igy beszél velem.

lehet h néhány körben menő de azok a plázapi*sák...

2010. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
12/L vok és amikor először megláttam egy ilyen beszélgetést majdnem összehánytam magam
2010. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát tényleg szánalmas, és undorító. Azért csinálják ezt, mert azt hiszik, h ettől majd olyan "cukik" lesznek. Csak azt nem tudják, h ettől agybajt kapnak a normális emberek. Ezekből lesznek később, ha nem növik ki, a tipikus buta libák, pláza p.csák. Ráadásul még fiúk is?? Erről még nem is hallottam. Én a szüleik helyében jól képen törölném mindet! Nem ártana megírni a pláza p.csa-magyar nagyszótárat, a normális embereknek, h tudjuk, h mit gagyognak. 15/l
2010. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!