Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12éves fiú vagyok. Mit csinálj...

12éves fiú vagyok. Mit csináljak a pattikkal? Hogyan kezeljem őket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
mikkel? én nem értem vagy csak hülye vagyok nem tom
2011. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg anyukáddal és szánjatok rá pár ezer ft-ot (nálunk pl 3000-ért szokták vállalni), hogy elvigyen kozmetikushoz. Nem szégyen az egyáltalán, és ő szakember módjára fogja kezelni, és segít abban is, hogy megtanuld, neked mit lehet kezdeni a bőrproblémákkal.

Ha speciális készítményeket veszel a boltban ad hoc ,akkor se jössz ki olcsóbban. Amúgy amit javasolni lehet látatlanban is: használj arclemosót és arctonikot, néha bőrradírt se árt. A gyógyszertáti alkoholos ecsetelés is szokott segíteni. Ne nyomkodd őket, ne szurkáld, ne vakard el. ÉS egyáltalán nyúlj hozzájuk mosdatlan kézzel.

2011. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
jah pattanás most már értem sorry
2011. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Te biztos fiú vagy? Csak azért kérdezem, mert a pattanást pattinak írod.
2011. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj el kozmetikushoz tesomnak 1500- ft volt az arca
2011. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Pattanásra gondolt. Nagyon ne használj rendszeresen arclemosót, mert a bőröd elveszíti a természetes tisztító hatását, és egy idő után már lemosó mellett is pattanásos leszel. Arcot csak tiszta vízzel mosd meg reggel és este. Max napi egyszer mosd meg szappanos vízben, egy kicsit rajta is hagyhatod a szappant az arcodon. (1-2 percig) De ne vidd túlzásba, mert a szappan szárít. A meglévő pattanásra meg tegyél este fogkrémet (oldatlan állapotban) és hagyd rajta reggelig. Lehetőleg már lefekvés előtt száradjon meg a fogkrém, mert a fogrémet nem tudod kimosni a ruhából, ha összeken valamit.
2011. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja bocs, az lemaradt, hogy azért tegyél rá fogkrémet, mert az elősegíti a pattanás leszárítását.
2011. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen fiú vagyok!!!Anyám hívja így a pattanásokat,hogy "patti" és rám "ragadt":D
2011. okt. 17. 12:51
 9/18 anonim ***** válasza:
Dettó 12 éves (lány) vagyok, és sajnos 9 éves korom óta van néhány pattanásom, mitesszerem, meg pattanáshoz hasonló dudoraim. :,s Amikor elkezdődött, még Angliában éltem, ahol valami alkoholos törlőt használtam és az nagyon hatásos volt, de itthon még nem láttam olyat. Bátyám jár kozmetikushoz, én azért nem, mert utána 1-2 napig tiszta seb lenne az arcom. Sokféle szert kipróbáltam már, a leghatásosabb a Tini tonik volt, amit reggel és este is használok vagy fél éve, de csak akkor jönnek ki újra a pattanásaim, ha valamiért nem tudom használni a tonikot. Néha - ezt max. hetente csináld - fogkrémet kenek az arcomra elalvás előtt, ami reggelre leszárítja, de ez a pattanásokra nem feltétlenül jó, mert az gyulladt.
2011. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

:

-Nivea Pure Active,-nekem teljesen bevállt,és kb. 1300 Ft.:)

vagy:

-Kozmetikus,2-3-4 ezer forint.

A kozmetikus biztosabb,de drágább;a Nivea nem olyan biztos,hogy beválik,de viszont olcsóbb,és van esély rá,hogy rendbe teszi patis arcodat.:)

13/L

2011. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!