Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Költözés, de h kezeljem a...

Költözés, de h kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

anyummal éltem mindig is.

Nyáron apámhoz költözök //=

Jó vele a viszonyom ... de meg lehet majd szokni , hogy nem anyuval élek ?

60km lesz csak köztünk.

Tudom h fura kérdés ,de nem tudom , hogy kezeljem a helyzetet :(


2011. ápr. 25. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Mivel eddig anyukáddal éltél,biztosan nagyon fog majd hiányozni és eleinte kicsit rossz lesz majd.De ha apuddal is jo a viszonyod akkor nem kell félned.Beletellik majd egy kis időbe mire megszokod az új környezetet,de szerintem nem lesz semmi gond.Na meg persze 60km nem olyan nagy távolság,elég gyakran tudsz majd találkozni anyukáddal,meg amikor nem találkoztok akkor is akár napi szinten is tudjátok tartani a kapcsolatot.Apudnak is furcsa lesz majd az uj helyzet,hogy nála fogsz élni,de mivel jo a viszonyotok,biztos mindent meg fog tenni,hogy jol érezd magad az uj otthonodba és minél hamarabb be tudj illeszkedni az uj környezetbe.Nem tudom,hogy esetleg suliváltás is lesz-e a dologban.Ha igen,akkor meg használd ki a lehetöséget,hogy uj barátokat szerezhetsz.Szerintem probálj meg ezekre a pozitív dolgokra koncentrálni és nem lesz semmi baj!!!:)
2011. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!