Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12éves fiú vagyok. Mit csinálj...

12éves fiú vagyok. Mit csináljak a pattikkal? Hogyan kezeljem őket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 12:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Elmész bőrhógyászhoz aki vagy felír neked gyógyszert ami néhány hónap alatt teljesen rendbe tesz vagy pedig felír neked valamilyen krémet ami 100% biztos nem úgy mint az a sok szar amit a boltokban kapsz , azok csak tönkreteszik a bőröd. Emelett ha még elmész egyszer kétszer kozmetikushoz akkor biztos szép lesz , és ha pénteken mész akkor hétfőre rendbe is jönnek a sebek kb.
2011. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

-Próbáltam ezerféle kozmetikumot, nem vállt be.

-Voltam bőrgyógyásznál, íratott kenőcsöket, de nem vált be. (+egy rohadt bunkó volt szal vissza se mentem oda többet)

-Nem rég jártam meg első "tini" kezelésem, még nem tisztult le teljesen az arcom(mondjuk ennyitől még nem is lehet elvárni) de kaptam kenőcsöt, és azóta nem is szokott "bedurranni" az arcom, max néha 1-1 kijön valahol.


Én a kozmetikust ajánlom.

18/F

2011. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kence ide vagy oda, a nyers élesztő 2 naponta egy megteszi a hatását évtizedek óta! A tisztálkodás természetesen alap. L27
2011. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hagyd azokat a média vackokat,hidd el. Én ezekben láttam a reményem és iszonyú durván begyulladt az egyiktől az arcom,másnap irány a bőrgyógyász és nagyon fájt,égett majd elkezdett hámlani és vörös volt nem akartam iskolába se menni.

De a bőrgógyász segített,a kozmetikus nem,szerintem ez mindenkinek más.Például van akiknek ezek a kencék is bejönnek (szerencsések),de én már biztos nem kisérleteznék ezzel..

2011. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Gyakori mosakodás, hogy a ne duguljanak be az arcodon a pórusok, ugyanis akkor keletkeznek a pattanások.

Tarts magadnál arctisztító kendőt, mert erre nincs mindig módod, meg is fogod szeretni, én ezt ajánlom, de vannak más márkák is, nemcsak Angliában létezik ilyesmi:

[link]


Írd be a keresődbe az "arctisztító kendő" kifejezést, ott találsz egyéb márkákat is.


Az élesztő is jó, nem kell sok belőle, napi egy kockacukornyi darabka. Fontos, hogy csak tiszta kézzel nyúlj a pattanásaidhoz, mert ha elfertőződik, az életed végéig látszódni fog és nem kell nagyon aggódni rajtuk, ha mégis maradnak, ez a tinikorral jár, idővel elmúlnak.

2011. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Dm, Rossmann: Dermofil paszta. 1100 ft. Sokáig elég, mai napig használom. Ha nem használnám, újra kijönnének, pedig 22 éves vagyok már, és anyuka. Barátnőm is erre esküszik, én is tőle kaptam. Semmi mást nem használok mellette, csak tiszta vizet arcmosásra.

Semmiképp se nyomogasd!

2011. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
írasd fel a Zyneritet az orvossal. mondjuk ez nem arra való, hogy leszárítsa a pattanást, hanem hogy megelőzze. én Angliából kaptam egy Freederm nevű kenőcsöt, amit este mindig felviszek, ha kijön egy pattanás, és általában másnapra már nyoma sincs.
2011. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
a patikat ugy tuntetheted el ha elmégy a bőrorvoshoz es kiir nekd valamit.....
2011. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!