Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csinálják ezt? Nemértem.

Miért csinálják ezt? Nemértem.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a bajom, hogy elég ritkán kapok új ruhákat - ez olyan minimum 4-5hónapot jelent, de van olyan ruhám amit már 3 éve hordok :D - de ha kapok, akkor is, ha bemegyek suliba, mintha észre sem vennék hogy új cuccban vagyok (ja ezek a barátaim) vagy valami, ha észre is veszik akkor ennyit kapok "Ez új?" én: "aha" és semmi válasz, semmi "tök jó" vagy hasonló...Akkor sem ha jól áll, vagy tudom hogy tetszik nekik...Leszögezem, nem az kell hogy agyondicsérjenek, de egyszer kétszer jólesne egy "Jól néz ki :)" Kommentár hozzám, vagy hasonló...:\ Elég rossz érzés...Főleg mikor múltkor kaptam egy pólót, bementem suliba, láttam hogy észrevették de senki nem szólt semmit...Majd egy hét múlva kb. egy barátnőm bejött ugyanilyenben, és rögtön minden közös barátunk "Jaj de jó póló, hol vetted? Nagyon jól áll!" Stb...Az alakunk ezzel a csajszival szinte ugyan olyan, a stílusunk is hasonló, és ronda sem vagyok, szóval nemtudom, ha neki jól állt meg rajta tetszett nekik, nekem meg egy szót sem szóltak...

És ez nem az első...És nagyon roszs érzés :( Az önbecsülésem így is a béka feneke alatt, a legtöbb fiú szerint szép vagyok, de velem a barátnőim már elhitették hogy nem vagyok szép... :\

14/l bocsi ha hosszú lett, vagy nem kapcsolódik a témához, de áh...:\


2011. ápr. 9. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen barátnő az amelyik azt mondja a barátnőjének, hogy nem szép? Ez elég furcsa történet, nem lehet, hogy irigykednek valamire ami neked van, de nekik nincs?
2011. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Közülünk nekem volt először "igazi" barátom szóval nem az a "Járunk?" "felőlem" "ok" és semmi nem történik fajta...De ezmár 2 éve...Most megint van barátom fél éve, őt is lerondázták meg minden, szóval nemigazán tudom...Elég felszínes ezekszerint?
2011. ápr. 9. 20:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint a barátságunk felszínes*
2011. ápr. 9. 20:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt szokták csinálni 8( kapok új ruhát és csak annyi h "ez új?" és kész .. múltkor 2 hétig nem voltam suliban mert beteg voltam és amikor mentem suliba egyikőjük sem kérdezte meg h jól vagyok-e rosszul esett nagyon 8( de nem tudom miért csinálják
2011. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
hát egy dolgot tehetsz.. szard le őket magasról, és addig legyél velük amíg neked van vmi hasznod belőle >:D tudom gonosz de az ilyenekhez így kell hozzáállni nem behódolni nekik...
2011. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

20.28 - igen iylenv elem is volt, pont nemrég...amikor ők betegek csomószor fel is hívom őket, megkérdezem hogyvannak jobbulást kívánok stb...engem egyikőjük sem hívott, és amikor msnre felmentem akkor "mé nem voltál suliba?" "beteg vagyok :\" "ja..." és semmi jobbulást vagy valami...:(

20.32 - hát nemtudom, nem az a fajta vagyok aki ki tud használni valakit :\

2011. ápr. 9. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:

20.28 -as vagyok :D

nekem is ezt csinálták illetve h nem csinálták :D ha ők betegek egyből kérdezgetem h mi a bajuk adok tanácsokat h mit csináljanak ők meg szó szerint le se .. :D

2011. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha őszinte választ akarsz: mert nem szeretnek. Ez lehet az egyetlen oka, bocsi. :S
2011. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Eggyet értek az előttem íróval. amugy az ilyen barátokra nem érdemes időt szánni, ezek nem is barátok. Tudom, most azt gondolod, hogy azért mégis jobb mint egyedül. Ha ezt gondolod akkor tűrnöd kell, ha viszont nem akkor állj talpra és szerezz új igazi barátokat. Ne légy pincsi kutya mert kihasználnak. Sok szerencsét és jó barátokat neked.
2011. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

már csak 2 hónap van a suliból, kibírom..:D

amúgy igazatok van,d e én erre már 2 éve rájöttem mikor szószerint hozzámvágtáka véleményük..na mindegy :D

2011. ápr. 9. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!