Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak Én nemértem, hogy miért...

Csak Én nemértem, hogy miért csinálják ezt? :S

Figyelt kérdés

Lehet h nem ebb ea témába tartozik,de ide irom!:D Szóval azt nem értem hogy a 10-12 évesek körében (myvipen,iwiwen, néha a mindennapi beszélgetésekben) miért beszélnek "furcsán" ?! Sokszot látom myvipen: " szija baboom nagyon cjépcéges vadol cerizlek!" Erre a válasz: "Jaahj köcccönöm babohm. tjudom. cjupp cejjee."

ÉS sajnos ismerek olyanok akik a hétköznapokba is igy beszélnek. Vagy ez csak számomra idegesitö??:S


2010. jan. 29. 18:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Ez szerintem is idegesítő,de nagyon. Ezekre mondják , hogy Plázapics*! És ez egyre elterjedtebb dolog. (sajnos),nah és még ezek hordják fent az orruk,szánalmasak szerintem.

Megértem, h idegesít:)

Nah chook béjbi ahogy ők mondanák XD

2010. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
88%
ez a túlérzékenység kimutatása most ez a divat. Nekem is felbasza az agyam.
2010. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Ez nagyon gusztustalan.Tinikoromban én is elég érdekesen beszéltem, de nem ilyen gyomorforgatoan.Két dolog ment, a frappáns beszolások, az "ahogy érzed", meg az "amugy".:)

De ettol rosszul vagyok, ha meghallom, volt rá példa, hogy megkértem az illetot h vagy beszéljen normálisan vagy kussoljon, mert csinálok neki 40 es szájat, azzal majd nem tud cuppogni.:D

Eddig hatásos volt..



35 h km

2010. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hála istennek:) Kezdtem azt hinni velem van a baj!:D
2010. jan. 29. 19:21
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a dolog oda vezethető vissza, hogy ilyen korban még vannak a suliban a "MENŐ" arcok, és ők ezt valahol hallották, és így kezdtek el beszélni. És ha egy menő így beszél, akkor megpróbálják őt utánozni a nem menők, és ezt végül is mindenki átveszi, nálunk a FIÚK IS!!!! Pofán tudnám vágni mindet!
2010. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

A családunkban is van egy lány, aki így szórakozik másokkal ezeken az oldalakon. Egy ideig azt hittem, hogy véletlen, de beleolvastam egy-két beszélgetésbe (ha beszélgetésnek lehet ilyet nevezni:D)és rájöttem, hogy ez egy "új nyelv":D

Szánalmasok, ahogy az előttem lévők is írták. A fotókról, frizurákról nem is beszélve. Ajaj....és a fiúk? :D

2010. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Le vagyok egy kicsit sokkolva..:D Mi az hogy a fiúk is?!

Miyen világot élünk..?!:D xD

2010. jan. 29. 20:04
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja igen, Kedves Utolsó:D:)Az biztos, hogy ez egy új nyelv..Néha amikor eltévedek "ilyenekhez" pár percig gondolkoznom kell rajta h milyen betegségük van ezeknek:D:D:S
2010. jan. 29. 20:06
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Háth az ilyen fiúk szánalmasak..a lányok,akik ilyenek,azok meg jobb,ha velem nem beszélnek így,mert megtépem őket!:P plázaribancok..fújj..utálom őket:D
2010. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igy vagyok velük Énis..:) volt is már egy pár "incidensem" is velük.:D:S Suliba egy kis rágó a hajba..hívták is anyucit egyből..:S :D
2010. jan. 29. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!