Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csinálják ezt? Nemértem.

Miért csinálják ezt? Nemértem.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a bajom, hogy elég ritkán kapok új ruhákat - ez olyan minimum 4-5hónapot jelent, de van olyan ruhám amit már 3 éve hordok :D - de ha kapok, akkor is, ha bemegyek suliba, mintha észre sem vennék hogy új cuccban vagyok (ja ezek a barátaim) vagy valami, ha észre is veszik akkor ennyit kapok "Ez új?" én: "aha" és semmi válasz, semmi "tök jó" vagy hasonló...Akkor sem ha jól áll, vagy tudom hogy tetszik nekik...Leszögezem, nem az kell hogy agyondicsérjenek, de egyszer kétszer jólesne egy "Jól néz ki :)" Kommentár hozzám, vagy hasonló...:\ Elég rossz érzés...Főleg mikor múltkor kaptam egy pólót, bementem suliba, láttam hogy észrevették de senki nem szólt semmit...Majd egy hét múlva kb. egy barátnőm bejött ugyanilyenben, és rögtön minden közös barátunk "Jaj de jó póló, hol vetted? Nagyon jól áll!" Stb...Az alakunk ezzel a csajszival szinte ugyan olyan, a stílusunk is hasonló, és ronda sem vagyok, szóval nemtudom, ha neki jól állt meg rajta tetszett nekik, nekem meg egy szót sem szóltak...

És ez nem az első...És nagyon roszs érzés :( Az önbecsülésem így is a béka feneke alatt, a legtöbb fiú szerint szép vagyok, de velem a barátnőim már elhitették hogy nem vagyok szép... :\

14/l bocsi ha hosszú lett, vagy nem kapcsolódik a témához, de áh...:\


2011. ápr. 9. 19:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem egyértelműen irigyek...és úgy gondolják csak rajtuk áll a legjobban minden, és ha meglátnak rajtad vmit, akkor tudják, hogy milyen jól nézel ki, csak nem mondják, mert annyira féltékenyek, hogy nem is akarnak dicsérni...:)

ennyi az egész:) amúgy is...tudod nem a lányoknak kell tetszened, hanem a fiúknak, gondolj erre:)

és igaza van az egyik hozzászólónak, hogy akik azt mondják, nem vagy szép, azok nem is barátok...és nem kell velük foglalkozni, nehogy már miattuk legyen önbizalomhiányod!!!!!!!!!!!!!!

nem érdemlik meg, hogy te kevesebbnek érezd magad...ők se különbek, ebben biztos vagyok:)

és ha azt az ugyanolyan cuccot megdicsérték a másik csajon, az biztosan nem azért van, mert neki jobban áll, hanem azért mert "nyalnak neki"...tuti vmi "menő" csaj lehet, akinek senki nem mer visszaszólni...:)

vagy mert őt tartják a a társaság középpontjának...pedig lehet hogy te jobb arc vagy:)

figyu...gondolom majd középsuliba mész nemsokára...tök új hely, új emberek, új barátok...akik nem érdemlik meg nem kell velük már foglalkozni, csak aki kiáll melletted ( vele érdemes tartani a kapcs-ot) és hidd el, hogy majd találsz olyan embereket, barátokat akik szépnek fognak tartani, akik nem lesznek irigyek rád, és majd dicsérgetnek...:)

fel a fejjel csajszika:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
utcsó köszi neked, asszem megértettem most mért csinálják...:) középsuli vicces lesz, mert olyan suliba megyek ahol az osztálylétszám 30 és max 2-3 lány van :') tesóm is oda jár, meg a barátom is és az ő osztályukból állítólag mindenkinek bejövök, bár én ezt nemnagyon hiszem...Demajd meglátjuk...:) Köszi a komit :)
2011. ápr. 10. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!